لوازم جانبی

آکاایران: ‫کمپانی Nyko : عرضه لوازم جانبی جدید برای کنسول های Xbox One و Play Station 4‬

آکاایران: معرفی رسمی کنسول های بازی جدید می تواند هم هیجان انگیز و هم آزاردهنده باشد، چون ما به زودی قادر خواهیم بود به نسل بعدی گرافیک های بازی، به عنوان یک تجربه جدید دست پیدا کنیم، اما از طرف دیگر، همه لوازم جانبی دیگری که مربوط نسل های قدیمی تر بوده، غیرقابل استفاده خواهند شد. بنابراین صرف پول اضافی برای خرید لوازم جانبی جدید اجتناب ناپذیر است. با توجه به این که کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن۴ در نمایشگاه E3 عرضه شدند، خوب احتمالا گیمرها به دنبال لوازم جانبی جدیدی هستند که مخصوص این دستگاه های بازی ارائه می شوند. یکی از شرکت های پیشتاز، Nyko می باشد که تعدادی لوازم جانبی جدید مخصوص هر دو کنسول را در E3 عرضه کرده است.

لوازم جانبی
لوازم جانبی

به گزارش آکاایران: یکی از اولین لوازم جانبی Nyko که دو مدل جدید از آن عرضه شده است، پایه شارژ می باشد که بسیار محبوب بوده و به شما اجازه می دهد تا به آسانی کنترلرهایتان را شارژ کنید. این پایه های شارژ برای استفاده کنترلرهای ایکس باکس وان و پلی استیشن۴ ساخته شده اند که به طور همزمان به دو کنترلر اجازه می دهند تا ذخیره و شارژ شوند. پایه شارژ ایکس باکس وان با دو باتری قابل شارژ همراه است، در حالی که پایه شارژ پلی استیشن۴ با سیستم دانگل شارژ USB می آید. انتظار می رود هر دو پایه شارژ در طی وارد شدن دو کنسول به بازار، عرضه شوند.

لوازم جانبی

همچنین Nyko در حال ساخت یک مبدل هدست برای ایکس باکس وان است که به پورت HDMI کنسول برای ارائه ی خروجی صوتی استریو RCA متصل می شود و به هدست های بازی فعلی اجازه می دهد با این کنسول مورد استفاده قرار گیرند. اگر شما مقداری پول برای هدست بازی فعلی خود صرف کنید، می توانید با هزینه ای کمتر این نیاز را در کنسول جدید برطرف نمایید.

یکی از جالب ترین لوازم جانبی Nyko، معرفی یک گیره ی هوشمند است که به شما اجازه می دهد تا به راحتی اسمارت فون خود را به کنترلر متصل کنید. این گیره هوشمند، از آیفون، گوشی های اندرویدی، ویندوز فون یا دستگاه های BlackBerry با حداکثر طول ۸.۹ سانتی متر پیشتیبانی خواهد کرد و اولین بار برای ایکس باکس 360 منتشر می شود، اما نسخه های مربوط به ایکس باکس وان و پلی استیشن۴ نیز در مدت کوتاهی پس از انتشار آن ها عرضه خواهند شد.

منبع :

تبلیغات