‫آیا این کوچک ترین هلیکوپتر اسباب بازی کنترل از راه دور دنیا است؟‬ -آکا

,[categoriy]

آکاایران: ‫آیا این کوچک ترین هلیکوپتر اسباب بازی کنترل از راه دور دنیا است؟‬

آکاایران: Namco Bandai شرکت تابعه اسباب بازی های CCP، هلی کوپتر اسباب بازی کنترل از راه دور نانو فالکون خود را راه اندازی کرده است که گفته می شود کوچک ترین نوع جهان است. این نانو فالکون، که برای پرواز های داخلی طراحی شده است، دارای بدنه ای به طول فقط 6.5 سانتی متر و وزن تنها 11 گرم است. کنترلر مادون قرمز، که دارای چهار باتری قلیایی AA است، دارای محدوده ی 5 متری در این اسباب بازی می باشد.

,[categoriy]
,[categoriy]

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: با وجود اندازه کوچک آن، نانو فالکون در مقایسه با دیگر هلیکوپترهای RC کوچک، ضعیف نیست. با بکار بردن یک روتور با مکانیزم وارونگی مضاعف و دوگانه، این هلی کوپتر می تواند شناور شده، به بالا و پایین رفته، به سمت چپ و راست بچرخد، و به عقب و جلو همانگونه که انتظار دارید، پرواز کند. CCP، فنون تخصصی خود را با استفاده از روتور دوگانه برای کاهش قطر مورد نیاز، روتور را خم کرده است در حالی که از یک سنسور ژیروسکوپ برای بهبود ثبات خود، استفاده می کند.

,[categoriy]

می توانید انتظار 5 دقیقه پرواز را از این وسیله در شارژ کامل داشته باشید تا قبل از اینکه باتری شارژ شدنی لیتیوم یون آن، تخلیه شود. برای شارژ دوباره، باید برای مدت 30 دقیقه توسط یک دوشاخه شارژ (یا با کابل USB که به صورت جداگانه به فروش می رسد) آن را به کنترلر متصل کنید.

,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]

,[categoriy]
,[categoriy]
,[categoriy]

البته، بازار اسباب بازی RC، سرشار از هلیکوپترهای مینیاتوری است، بنابراین بیان قطعی این مساله که این هلی کوپتر، حقیقتا کوچک ترین هلی کوپتر کنترل از راه دور جهان است، دشوار می باشد، اما قطعا بخشی از این دنیا محسوب می شود. اگرچه تعداد زیادی وسایل نقلیه پرواز میکرو وجود دارند، مانند Black Hornet نظامی و Seiko Epson FR-II، این هلی کوپتر می تواند با قیمت 49.70 دلار برای شما باشد.

منبع :

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات