اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

‫MSI GS70 : باریک ترین و سبک ترین نوت بوک بازی با صفحه نمایش 17 اینچی‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫MSI GS70 : باریک ترین و سبک ترین نوت بوک بازی با صفحه نمایش 17 اینچی‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫MSI GS70 : باریک ترین و سبک ترین نوت بوک بازی با صفحه نمایش 17 اینچی‬
,[categoriy]

آکاایران: ‫MSI GS70 : باریک ترین و سبک ترین نوت بوک بازی با صفحه نمایش 17 اینچی‬

آکاایران: پیش از این، کمپانی MSI با نوت بوک های بازی بیگانه نبوده و چند محصول در این رده داشته است. اما در اینجا نمونه ی دیگری به نام MSI GS70 معرفی می شود که به نظر می رسد برای دریافت بهترین امتیازات بنچمارک ها تنظیم شده است. این نوک بوک توسط MSI، به عنوان باریک ترین و سبک ترین نوت بوک بازی جهان با صفحه نمایش 17 اینچی معرفی شده که مخصوصا برای ترکیب با قدرت مورد نیاز اجرای بازی های پیشرفته طراحی شده است، به طوریکه حتی می تواند سخت ترین بازی ها را بدون قربانی کردن قابلیت حمل به عهده بگیرد.

,[categoriy]

به گزارش آکاایران: البته به عقیده من هر دستگاه 17 اینچی که باید به عنوان دستگاه پوشش دهنده ی سرگرمی شما مورد استفاده قرار گیرد، لزوما تمایلی ندارد که جذابیت خود را کم کند و این دقیقا چیزی است که اولترابوک ها و مک بوک ایر هستند. این موضوع بدان معناست که نوت بوک جدید به شما اجازه می دهد در عمل، پایداری بازی خود را بدون دغدغه اضافه کردن قدرت به تجهیزات سیستمتان دریافت کنید.

,[categoriy]
,[categoriy]

MSI GS70 دارای مشخصات جدیدترین پردازنده Core i7 اینتل نسل چهارم، کارت گرافیک GeForce GTX 765M انویدیا، 16 گیگابایت حافظه RAM، چهار عدد پورت USB 3.0، وب کم HD با رزولوشن 720 پیکسل، Killer DoubleShot NIC، صفحه نمایش 17 اینچی Full HD غیر بازتابی، سیستم اسپیکر 2.1 و کیبورد استیل با نور پس زمینه تمام رنگ و با کلیدهای Anti-Ghosting می باشد.

,[categoriy]
,[categoriy]

در کنار این مشخصات عالی، ضخامت آن کمتر از ۲.۵ سانتی متر بوده و وزن آن معادل ۲.۵۹ کیلوگرم است. اگر پیش از معرفی اولترابوک ها و به خصوص مک بوک ایر، این لپ تاپ معرفی می شد می توانست به عنوان معجزه مدرن محسوب شود، اما در حال حاضر، آن فقط به عنوان یک لپ تاپ بازی، پیشرفت اندکی را در ضخامت بدنه ارائه کرده است. انتظار می رود قیمت این محصول جدید MSI، از 799.99 دلار آغاز شود که در دو پیکربندی متفاوت عرضه می شود.

,[categoriy]

منبع :

‫MSI GS70 : باریک ترین و سبک ترین نوت بوک بازی با صفحه نمایش 17 اینچی‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات