‫ارائه نسخه نمایشی Unreal Engine 4 روی اسمارت فون نکسوس Nexus 5‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫ارائه نسخه نمایشی Unreal Engine 4 روی اسمارت فون نکسوس Nexus 5‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,Android, Gaming, Mobile software، Unreal Engine 4,[categoriy]

آکاایران: ‫ارائه نسخه نمایشی Unreal Engine 4 روی اسمارت فون نکسوس Nexus 5‬

آکاایران: Epic از سال 2003 روی پروژه جدید محرک غیر واقعی 4 (؛Unreal Engine 4) کار کرده است. UE4 مراحل توسعه پایانی خود را در سال 2012 و زمانی که آماده گرفتن گواهینامه بود نیز طی کرد.

به گزارش آکاایران: حالا و با گذشت بعد از دو سال و در کنگره توسعه دهندگان بازی، Epic سرانجام UE4 را معرفی کرد و اولین نسخه پایدار آن در اختیار توسعه دهندگان قرار گرفته است.

دانلود کلیپ

خبر بهتری نیز برای شما داریم. این تکنولوژی نه تنها بر روی سخت افزارهای کامپیوتر و کنسول های بازی قرار می گیرد، بلکه بر روی پرچم داران اسمارت فون ها نیز قابل استفاده است. Epic یک نسخه نمایشی از این تکنولوژی را روی نکسوس 5 قرار داده است و شما می توانید در این ویدئو مشاهده کنید که گرافیک گوشی شما چه تغییری خواهد کرد.

ویدئویی که در این مطلب مشاهده کردید تنها یک نسخه نمایشی بود، اما اگر به قدرت گرافیکی UE4 شک دارید بگذارید به شما یادآوری کنیم که این تنها یک گوشی است و مقایسه آن با کنسول بازی اشتباه می باشد.

منبع :

‫ارائه نسخه نمایشی Unreal Engine 4 روی اسمارت فون نکسوس Nexus 5‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات