loading...

نتشار تصویری از بازی assassin’s creed جدید

‫انتشار تریلر جدیدی از بازی Assassin’s Creed Unity‬

آکاایران: ‫انتشار تریلر جدیدی از بازی Assassin’s Creed Unity‬

آکاایران: مجموعه‌ی یوبی سافت به انتشار تریلر جدیدی از بازی نسل آینده‌ی Assassin’s Creed اقدام نمود که گرافیک بسیار ارتقایافته‌ای را نشان می‌دهد و مجهز به صحنه‌های با جزئیات بالا از قرن هجدهم فرانسه می‌باشد، از دیگر ویژگی‌ها و مشخصه‌های مشهود در این تریلر، سیستم روشنایی با دامنه‌ی پویایی زیاد، بازتاب فضایی و رندرسازی مبتنی بر ویژگی‌های فیزیکی است. تراکم جمعیت به همراه فضایی مه آلود از دیگر نقاط برجسته‌ی این بازی جدید می‌باشد.

‫انتشار تریلر جدیدی از بازی Assassin’s Creed Unity‬

به گزارش آکاایران: ویدئوی منتشر شده از سوی یوبی‌سافت بسیار کوتاه بوده، از این رو نمی‌توان طرح کلی این بازی را حدس زد، اما به نکاتی با توجه به همین تریلر می‌توان پی برد: گیوتین موجود در این بازی نمادی از عصر انقلاب فرانسه می‌باشد، بدین ترتیب با زمینه‌ و فضایی تاریخی در این بازی مواجه خواهیم شد. تریلر منتشر شده با تصاویر پیش از این درز شده تطابق دارد، اگرچه تصاویر نام‌برده با چشمگیری کمتری همراه بوده‌اند، شاید به همین دلیل یوبی‌سافت این ویدئوی کوتاه را منتشر کرده است.

دانلود کلیپ

یوبی‌سافت به وضوح اعلام کرده که بازی Assassin’s Creed Unity برای تعطیلات سال 2014 آماده می‌شود، بنابراین این بازی تا ماه آگوست و یا دیرتر عرضه خواهد شد. در حال حاضر سیستم بازی باید به خوبی و بدون مشکل خاصی آماده‌ی اجرا باشد و یوبی‌سافت نیز انتظار تولید محتوا و گیم‌پلی‌های بیشتر را برای اپیزود جدید دارد.

‫انتشار تریلر جدیدی از بازی Assassin’s Creed Unity‬

این بازی برای کنسول‌های نسل هشتم، ایکس باکس وان و پلی‌استیشن 4 عرضه می‌شود، اما نسخه‌ای از آن نیز جهت اجرا در ایکس‌باکس 360، PS3 و Wii-U در حال آماده‌سازی می‌باشد، از این رو شاید تصاویر منتشر شده از آن مخصوص کنسول‌های نسل پیش بوده باشد، در حالی که ویدئوی جدید منتشر شده برای نسخه‌ی نسل فعلی کنسول‌ها آماده شده باشد.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نتشار تصویری از بازی assassin’s creed جدید

loading...
تبلیغات