گوشی های هوشمند

آکاایران: ‫مروری کوتاه بر گیم پد گوشی های هوشمند سامسونگ‬

آکاایران: در این مقاله تصمیم داریم تا نگاهی اجمالی اما کاربردی و مفید به گیم پد گوشی هوشمند سامسونگ داشته باشیم. امیدواریم مورد رضایت شما همراهان همیشگی سایت "بهترین ها در زمین" قرار گیرد. با ما همراه باشید...

به گزارش آکاایران: گیم پد گوشی هوشمند سامسونگ به صورت بی سیم به هر دستگاهی با سیستم عامل اندروید متصل می شود و شما می توانید ببینید که به راحتی Galaxy Note 3 را هم در بر می گیرد. این وسیله بیشتر با بلوتوث 4.0 کار می کند و شما می توانید از مزایای NFC ساخته شده برای جفت شدن آسان بهره ببرید. گیم پد مذکور دارای دو دکمه بازی آنالوگ، یک پد راهنما، 4 کلید حرکتی، دو دکمه تریگر که در قسمت بالا قرار گرفته و یک دکمه شروع می باشد.

گوشی های هوشمند

گیم پد گوشی هوشمند سامسونگ شامل یک باتری داخلی است که می تواند دستگاه را به وسیله microUSB شارژ کند. گیم پد زیاد مورد استفاده قرار می گیرد، اما به مرور زمان شما هم یاد می گیرید تا چطور احساساتتان را خیلی راحت کنترل کنید تا بتوانید در بازی ها تجربیات عالی به دست آورید (هرچند این موضوع در مورد تمامی بازی ها صدق نمی کند.)

گوشی های هوشمند

دکمه های بازی احساس نرمی را موقع لمس به کاربران می دهند، در حالی که دکمه ها به صورت ضربه ای با بازخورد عالی کار می کنند. تعادل حتی با اتصال به گلکسی نوت 3 در سایز بزرگ به صورت محسوسی احساس می شود.

گوشی های هوشمند
گوشی های هوشمند
گوشی های هوشمند

دستگیره هایی برای افزایش احساس در دست در پشت گیم پد وجود دارد. گیم پد با وزن 195 گرم مناسب به نظر می رسد، اما اضافه کردن یک دستگاه سنگین دیگر در بالای آن می تواند کمی آن را برای در دست گرفتن خسته کننده جلوه دهد.

گوشی های هوشمند
گوشی های هوشمند
گوشی های هوشمند

منبع :

تبلیغات