‫عرضه بازی بسیار زیبای Age of Empires برای سه پلتفرم مطرح موبایل در تابستان امسال‬

آکاایران: ‫عرضه بازی بسیار زیبای Age of Empires برای سه پلتفرم مطرح موبایل در تابستان امسال‬

آکاایران: کمپانی مایکروسافت قرار است نسخه World Domination از بازی مطرح Age of Empires را برای سه پلتفرم اندروید، iOS و ویندوزفون در تابستان امسال عرضه کند. استراتژی بازی در جولای گذشته مشخص شد. پس خیلی دور از باور نخواهد بود که یک سال بعد دقیقا این بازی عرضه شود.

به گزارش آکاایران: این نسخه از بازی توسط یک شرکت توسعه ی بازی در ژاپن ساخته شده است که قبلا کار توسعه ی بازی هایی نظیر Fantastic Eleven ،Crystal Casters ،Eternal Uprising ،Lord of the Dragons را بر عهده داشته است.

دانلود کلیپ

با دیدن تریلر این بازی به نظر می رسد که داستان این بازی با نسخه اولیه آن فرق داشته باشد. برای مثال هیچ اثری از افکت های 3D سخت و دشوار و بافتهای تیره وجود ندارد. این شرکت ژاپنی تصمیم به استفاده از رنگ آمیزی با دست و گرافیک دو بعدی داشته است که تجربه خوبی را به کاربران تمامی سنین می دهد.

‫عرضه بازی بسیار زیبای Age of Empires برای سه پلتفرم مطرح موبایل در تابستان امسال‬

به علاوه بازی به شما اجازه جنگ با Celts ،Huns ،Franks و Vikings را خواهد داد و شما در بین راه با شخصیت هایی مانند شاه آرتور، Cnut the Great ،Joan of Arc ،Attila the Hun ملاقات خواهید کرد. البته باید اعتراف کرد که تمرکز زیاد بر روی قهرمانان داستان و گرافیک بیش از حد کارتونی این نسخه یک مقدار این بازی را برای پلتفرم موبایل سخت کرده، ولی به هر حال شما برای پیشبرد بازی می توانید خرید هایی انجام دهید مانند خرید شمشیر و ....

‫عرضه بازی بسیار زیبای Age of Empires برای سه پلتفرم مطرح موبایل در تابستان امسال‬

امید است که این بازی در تابستان امسال برای سه پلتفرم محبوب اسمارت فون ها عرضه شود، اما هنوز مشخص نیست که این بازی رایگان خواهد بود یا نه.

منبع :

تبلیغات