‫بازی های کلاسیک رایانه ای Half-Life 2 و Portal بر روی NVIDIA Shield در دسترس هستند‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫بازی های کلاسیک رایانه ای Half ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫بازی های کلاسیک رایانه ای Half
,بازی،NVIDIA Shield,[categoriy]

آکاایران: ‫بازی های کلاسیک رایانه ای Half

آکاایران: بازی های کلاسیک رایانه ای Half-Life 2 و Portal بر روی NVIDIA Shield در دسترس هستند و صاحبان NVIDIA Shield می توانند همین حالا عناوین اندرویدی Half-Life 2 و Portal را مستقیما از Google Play دانلود کنند. قیمت هر کدام 9.99 دلار می باشد. با توجه به ارزششان، سازندگان بازی های Half-Life گفته اند که"علاقه مندان هردو بازی می توانند همان گیم پلی دوست داشتنی را روی رایانه شخصی خود داشته باشند. در حالی که NVIDIA اطمینان می دهد که عملکرد گرافیکی آن عالی است و کنترلر های آن طبیعی و دقیق و در حد نیاز می باشد."

,بازی،NVIDIA Shield,[categoriy]
,بازی،NVIDIA Shield,[categoriy]

به گزارش آکاایران: در اصل Half-Life 2 در تاریخ 16ام نوامبر سال 2004 در پی یک توسعه 5 ساله منتشر شد. همان سال هم توانست برنده بازی سال شود و عنوان Game Of The Decade را در سال 2012 به خود اختصاص بدهد. این روند با دو بخش دوره ای ادامه پیدا نمود که نسخه اندرویدی را هم شامل نمی شدند. Portal در سال 2007 همراه با Half-Life 2: Episode منتشر شد.

,بازی،NVIDIA Shield,[categoriy]
,بازی،NVIDIA Shield,[categoriy]


لینک دانلود بازی ها

  • Portal
  • Half-Life 2

دانلود کلیپ

منبع :

‫بازی های کلاسیک رایانه ای Half گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات