‫مایکروسافت سنسور کینکت مستقل را برای Xbox One معرفی کرد‬

آکاایران: ‫مایکروسافت سنسور کینکت مستقل را برای Xbox One معرفی کرد‬

آکاایران: بعد از آن که مایکروسافت در اوایل امسال شروع به ارائه Xbox One بدون سنسور کینکت برای رقابت بهتر با PS4 سونی کرد، مشخص بود که مایکروسافت اقدام به عرضه کینکت های مستقل خواهد کرد. هم اکنون زمان عرضه آن فرا رسیده است و کینکت مستقل از 7 اکتبر دردسترس خواهد بود.

به گزارش آکاایران: مایکروسافت خاطر نشان ساخته که از زمان آغاز ارائه Xbox One بدون سنسور کینکت در ژوئن گذشته و با قیمت 399 دلار فروش این کنسول دو برابر شده است. اما در کنار این فروش خوب این کمپانی گفته که تقاضا برای سنسور کینکت به طور قابل توجهی افزایش داشته است.

به احتمال زیاد کسانی که این تقاضا را داشته اند از آندسته از افرادی بوده اند که تصمیمشان راجب به Xbox One بدون کینکت عوض شده یا هنگام خرید پول کمی داشته اند، ولی همیشه درصدد گرفتن یک کینکت مستقل موقعی که پول دستشان آمد بوده اند.

‫مایکروسافت سنسور کینکت مستقل را برای Xbox One معرفی کرد‬

این سنسور عملکرد Xbox One را با کنترل های صوتی و حرکتی افزایش داده است. این کنترل ها ویژگی هایی نظیر ورود به سیستم به صورت بیومتریک، کنترل صوتی تلویزیون یا گیرنده های دیجیتال، اسکن های فوری از طریق کد QR، چت ویدئویی از طریق اسکایپ و افزایش توانایی گیم پلی بازی ها را ممکن میسازد.

سنسور کینکت به صورت مستقل برای Xbox One قیمتی معادل 150 دلار خواهد داشت و شامل یک دانلود دیجیتال Dance Central Spotlight خواهد بود.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بهترینبازی کینکت xbox1

تبلیغات