‫عرضه بازی Assassin's Creed : Identity با گرافیکی عالی برای اندروید و iOS در سال آینده‬

آکاایران: ‫عرضه بازی Assassin's Creed : Identity با گرافیکی عالی برای اندروید و iOS در سال آینده‬

آکاایران: خوب بیشتر شبیه یک خواب بود تا واقعیت چون قرار است نسخه ای از بازی Assassin's Creed مخصوص گوشی های هوشمند برای اولین بار عرضه شود. قرار است این بازی با همان گرافیک و کیفیت خیره کننده، جنگ های با شمشیر و تمام ویژگی هایی که در نسخه PC و کنسول ها وجود داشت عرضه شود. می توان گفت که یک نمونه کوچک شده از بازی را خواهیم دید با همان ویژگی ها که فقط مناسب فرمت گوشی شده است. حجم دانلود این بازی 14 گیگابایت می باشد که باید دید قرار است در این مورد چه فکری شود.

به گزارش آکاایران: در هر صورت بازی Assassin's Creed شما را در نقش شخصیت اصلی داستان قرار می دهد که در شهر کوچکی در ایتالیا قرار دارید و خبری از زرق و برق شهرهای بزرگ آن نیست و شما انتخاب شده اید که ماموریت هایی را انجام دهید. نباید مرتکب اشتباهی شوید. تا به حال این بازی برای پلتفرم موبایل ساخته نشده تا بتوانیم تجربه ای از آن را در اختیار شما بگذاریم. علاوه بر تمام دوندگی ها و تیر اندازی های زیاد، این بازی چند ویژگی جدید را معرفی می کند، ویژگی هایی مانند Shadowblade و Berserker.

گرافیک این بازی نیز داستان خود را دارد. این بازی توسط واحد موتور و بافت هایی با کیفیت بالا قدرتمند شده است. سایه ها و مدل ها مبتنی بر محتوای بازی های اصلی کنسول است. همچنین از وضعیت آب و هوایی متغیر، سیستم استفاده از جمعیت و تماشاگر و روشنایی متغیر استفاده شده است. در نهایت سوالی برای ما پیش می آید که یک پردازنده چهار هسته ای چگونه قرار است این میزان گرافیک بالا و پردازش مربوط به بازی مذکور را تحمل کند.

در حال حاضر، این بازی در یک مقیاس کوچک تر به صورت پیش نمایش در استرالیا و نیوزیلند عرضه شده است، اگرچه عرضه آن به صورت جهانی برای پلتفرم های اندروید و iOS (مخصوص iPad 3 به بالا، یا iPhone 5 به بالا ) در دستور کار قرار دارد.

منبع :

تبلیغات