‫پیروی سونی از مایکروسافت و اعلام نسخه ی جدید پلی استیشن 4 با فضای ذخیره سازی بیشتر‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫پیروی سونی از مایکروسافت و اعلام نسخه ی جدید پلی استیشن 4 با فضای ذخیره سازی بیشتر‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,Sony, PlayStation 4, PS4,[categoriy]

آکاایران: ‫پیروی سونی از مایکروسافت و اعلام نسخه ی جدید پلی استیشن 4 با فضای ذخیره سازی بیشتر‬

آکاایران: کمپانی سونی از نسخه‌ی جدید کنسول بازی خانگی PlayStation 4 رونمایی کرده که دوبرابر فضای ذخیره‌سازی نسخه‌ی اولیه‌ی این سیستم را دارا می‌باشد. این رونمایی پس از اتمام نمایشگاه E3 در لس‌آنجلس رخ داده است.

به گزارش آکاایران: نوع جدید PS4 که سونی آن را نسخه‌ی Ultimate Players Edition می‌نامد، دارای یک ترابایت هارددیسک می‌باشد که 500 گیگابایت بیشتر از نسخه‌های فعلی این کنسول است. به جز افزایش فضای ذخیره‌سازی، این سیستم درست مانند مدل‌های قبل می‌باشد. این اقدام سونی درست مانند اقدام مایکروسافت مبنی بر رونمایی از ایکس‌باکس وان با یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی طی هفته‌های قبل می‌باشد.

,Sony, PlayStation 4, PS4,[categoriy]

سونی هنوز قیمت نسخه‌ی جدید کنسول خود را اعلام نکرده است. قرار است این دستگاه از پانزدهم جولای وارد بازارهای اروپایی شود.


منبع :

‫پیروی سونی از مایکروسافت و اعلام نسخه ی جدید پلی استیشن 4 با فضای ذخیره سازی بیشتر‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات