‫طراحی نسخه ی محدود کنسول بازی ایکس باکس وان Forza Motorsport 6‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫طراحی نسخه ی محدود کنسول بازی ایکس باکس وان Forza Motorsport 6‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,game,xbox one,microsoft,[categoriy]

آکاایران: ‫طراحی نسخه ی محدود کنسول بازی ایکس باکس وان Forza Motorsport 6‬

آکاایران: مایکروسافت در طی نمایشگاه E3 2015 به رونمایی و معرفی چندین دستاورد جدید به خصوص بازی‌های جدیدی که در آینده برای کنسول این کمپانی وارد بازار می‌شوند، اقدام کرده است. یکی از این بازی‌ها، Forza Motorsport 6 است و هواداران این بازی علاوه بر منتظر انتشار آن بودن، می‌توانند به خرید کنسول بازی ایکس‌باکس وان نسخه محدود Forza Motorsport 6 نیز بپردازند.

,game,xbox one,microsoft,[categoriy]

به گزارش آکاایران: این کمپانی خبر از نسخه محدود بودن این کنسول داده و زمان پیش‌سفارش آن را نیز از اکنون اعلام کرده است، اگرچه انتظار نمی‌رود این کنسول به زودی در دسترس مصرف‌کنندگان قرار گیرد.

مایکروسافت این کنسول را به دلیل دهمین سال انتشار Forza طراحی کرده است و این کنسول دارای ظاهر انحصاری با نوارهای مسابقه‌ای است، به طوریکه مایکروسافت آن را به عنوان یک کنسول با طرح خودروهای اسپرت و افکت صوتی فوق‌العاده توصیف نموده است.

,game,xbox one,microsoft,[categoriy]

این کنسول نسخه محدود شامل یک ترابایت هارددیسک و همچنین یک کنترلر وایرلس که دارای همان طراحی کنسول می‌باشد، است. قطعا این کنسول دارای یک کپی از بازی Forza Motorsport 6 نیز می‌باشد.

این کنسول در پانزدهم سپتامبر با قیمت 399 دلار منتشر خواهد شد.


منبع :

‫طراحی نسخه ی محدود کنسول بازی ایکس باکس وان Forza Motorsport 6‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات