loading...
‫افزودن آموزش های فیزیکی ریاضی به آیپد توسط Tiggly Counts‬

آکاایران: ‫افزودن آموزش های فیزیکی ریاضی به آیپد توسط Tiggly Counts‬

آکاایران: سال گذشته اشکال Tiggly Shapes را معرفی کردیم که به مالکان کودک آیپدها تفاوت میان شکل‌ها را با اسباب‌بازی‌های لمسی و برنامه‌های ضمیمه آموزش می‌داد. اکنون این کمپانی امیدوار است بتواند به همان شیوه به کودکان سه تا شش سال مسائل ساده‌ی ریاضی را بیاموزد. در همین راستا، Tiggly Counts را معرفی نموده که مجموعه‌ای از اسباب‌بازی‌های ریاضیاتی است و با برنامه‌ها و اپلیکیشن‌هایی همراه شده که با قرار دادن اسباب‌بازی مرتبط بر روی نمایشگر، شروع به پاسخ‌دهی می‌کنند.

‫افزودن آموزش های فیزیکی ریاضی به آیپد توسط Tiggly Counts‬

به گزارش آکاایران: جنبه‌ی فیزیکی Tiggly Counts، وجود پنج اسباب‌بازی لمسی با رنگ‌های روشن است که از اشیای هندسی آموزشی الهام گرفته شده‌اند. هر شکل نشان‌دهنده‌ی عددی از یک تا پنج هستند و به صورت مغناطیسی می‌توانند به یکدیگر اتصال یابند. این اسباب‌بازی‌ها دارای طراحی پلاستیکی نرمی هستند و به یک پوشش سیلیکونی نیز جهت تشخیص توسط آیپد مجهز شده‌اند.

‫افزودن آموزش های فیزیکی ریاضی به آیپد توسط Tiggly Counts‬

سازندگان بر این باورند که ادغام بازی‌های فیزیکی و دستی با قابلیت لمسی نمایشگر آیپد، موجب افزایش توانایی‌ها و یادگیری دیجیتالی خواهد شد و ایده‌ها ریاضیاتی را به زندگی کودک وارد می‌کند، درحالیکه همچنین موجب پیشرفت آگاهی ویژه و مهارت‌های کودک خواهد شد. وجود سوراخ‌های بزرگ در این اسباب‌بازی‌ها باعث شده که کودکان با دستان کوچک هم بتوانند به راحتی آنها را بردارند و همچنین به کاربران اجازه می‌دهد که بتوانند اتفاق روی دهنده پس از گذاشتن آنها بر روی نمایشگر را مشاهده کنند.

‫افزودن آموزش های فیزیکی ریاضی به آیپد توسط Tiggly Counts‬

تا به حال سه اپلیکیشن آیپد تایید شده برای Tiggly Counts طراحی شده و برای دانلود رایگان در اختیار کاربران قرار دارند، همچنین برنامه‌های بیشتری در راه است. در برنامه‌ی Tiggly Chef، کاربران کودک باید دستورالعمل‌های ساده‌ای را با گذاشتن اعداد درست در جای خود، آماده کنند. اپلیکیشن Tiggly Adventure، از کاربران درخواست ساخت پل و نردبان‌هایی را با واحدهایی از اعداد درست می‌نماید. از طرف دیگر، کاربران برنامه‌ی Tiggly Cardtoons باید به حل پازل‌های ریاضی ساده در یک محیط کارتی بپردازند.

‫افزودن آموزش های فیزیکی ریاضی به آیپد توسط Tiggly Counts‬

مجموعه‌ی Tiggly Counts با قیمت 30 دلار در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد. برنامه‌های مرتبط با این مجموعه را می‌توان به طور رایگان از اپ‌استور اپل دانلود کرد که با اغلب نسل‌های آیپد با اجرای سیستم‌عامل iOS 5 و بالاتر از جمله iPad 1 سازگاری دارند. گفته شده که تلاش برای مطابقت این مجموعه با نسخه‌های اندروید نیز در حال بررسی است و باید تا اواخر این سال منتشر شود.

منبع :

تبلیغات