‫امکان بازدید از ایستگاه بین المللی فضایی با واقعیت مجازی‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫امکان بازدید از ایستگاه بین المللی فضایی با واقعیت مجازی‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,International Space Station,Virtual Reality,Kinect,[categoriy]

آکاایران: ‫امکان بازدید از ایستگاه بین المللی فضایی با واقعیت مجازی

آکاایران: با پیشرفت عجیب تکنولوژی‌ها، هنوز راه عملی برای افراد عادی جهت قرار گرفتن در فضا به وجود نیامده است، البته بدون در نظر گرفتن واقعیت مجازی! کمپانی استرالیایی Opaque Multimedia یک هدست Qculus Rift را با ردیاب حرکتی Kinect 2 مایکروسافت ترکیب کرده تا همه بتوانند حضور مجازی در فضا را درک کنند. دموی تکنولوژی این کمپانی، Earthlight، به افراد اجازه‌ی کاوش را در فضای بیرون از ایستگاه بین‌المللی فضایی از اتاق‌های نشیمن خود می‌دهد.

,International Space Station,Virtual Reality,Kinect,[categoriy]

به گزارش آکاایران: Earthlight شاید همه‌ی عناصر تجربه‌ی واقعی را دربرنداشته باشد، اما برای القای یک تجربه‌ی واقعی بیشترین تلاش ممکن را کرده است. اگر دست خود را به جلوی هدست حرکت دهید، خواهید دید دست شما با دستکش فضایی پوشانده شده است. و همانطور که انتظار می‌رود در این حالت می‌توانید زمین را از فاصله‌ی 431 کیلومتری ببینید.

,International Space Station,Virtual Reality,Kinect,[categoriy]

هدف اصلی این پروژه، نشان دادن نحوه‌ی عمل دو تکنولوژی سخت‌‌افزاری و نرم‌افزاری در کنار هم و همچنین نمایش قدرت پلاگین Kinect 4 Unreal توسعه داده شده توسط همین کمپانی برای استفاده در کنار کینکت 2 و Unreal 4 در ویندوز است.

,International Space Station,Virtual Reality,Kinect,[categoriy]

Earthlight این هفته در غرفه‌ی کمپانی Opaque Multimedia کنفرانس توسعه‌دهندگان بازی 2015 به نمایش گذاشته خواهد شد و رونمایی عمومی آن نیز به زودی صورت می‌گیرد. Kinect 4 Unreal در حال حاضر در وبسایت Opaque Multimedia در دسترس بوده و در هجدهم مارس در بازار Unreal وجود خواهد داشت.


منبع :

‫امکان بازدید از ایستگاه بین المللی فضایی با واقعیت مجازی‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات