پلی استیشن 4

آکاایران: ‫قرار گرفتن دو کنسول رقیب ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 در کنار هم در لپ تاپ ترکیبی PlayBox‬

آکاایران: اگر نمی‌دانید بین ایکس باکس وان و یا پلی‌استیشن 4، کدام را انتخاب کنید، اکنون راه سومی هم وجود دارد. فردی با نام ادوارد زاریک، هر دو کنسول را در یک دستگاه پرتابل قرار داده است. PlayBox، لپ‌تاپی نهایت آرزوی گیمرها می‌باشد.

پلی استیشن 4

به گزارش آکاایران: زاریک پیش از این هم به ساخت لپ‌تاپ‌های جداگانه‌ی پرتابل پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان به ترتیب با نام‌های Playbook 4 و Xbook One اقدام کرده بود. او همچنین دستگاهی با نام Xbook Duo ساخته بود که ترکیبی از ایکس‌باکس 360 و ایکس‌باکس وان است. با این حال جدیدترین خلاقیت وی، بر تمامی ایده‌های قبل برتری دارد.

پلی استیشن 4

زاریک بر روی وبسایت خود چنین توضیح داده که PlayBox نتیجه درخواست یکی از مشتریانش بوده است. در این طراحی، یک پلی‌استیشن 4 و یک ایکس‌باکس وان در شکل لپ‌تاپ قرار گرفته‌اند و دارای یک نمایشگر 22 اینچی نیز می‌باشد. اجزای دو کنسول از هم جدا نگه داشته می‌شوند، به طوریکه پلی‌استیشن در سمت چپ و ایکس باکس در سمت راست قرار دارد. این دستگاه واحد تنها از یک منبع قدرت استفاده می‌کند و در یک زمان تنها یک کنسول قابل استفاده می‌باشد.

پلی استیشن 4

زاریک در مورد محصول خود می‌گوید: "من از یک اسپلیتر هوشمند HDMI استفاده کرده‌ام که به سیستم امکان انتخاب اتوماتیک ورودی را می‌دهد، سپس اطلاعات را به اسپلیتر HDMI فرستاده و به این ترتیب می‌توان از نمایشگر داخلی 22 اینچی استفاده کرد یا همچنین این دستگاه قابل استفاده با نمایشگر خارجی بزرگ‌تر از طریق کابل HDMI است. در این دستگاه همچنین یک PCB وجود داشته که دارای طراحی سفارشی توسط خودم است و به کنترل سطح قدرت نمایشگر و کلیدهای ولوم می‌پردازد."

پلی استیشن 4

PlayBox همچنین دارای پورت‌های اترنت و وای-فای براری هر دو کنسول است. زاریک راهی برای گسترش تعداد پورت‌های USB ایکس‌باکس پیدا نکرده است. این دستگاه با کنترلر بدون هیچ مشکلی فعال می‌شود.

پروژه‌ی PlayBox از دسامبر سال گذشته آغاز شد و تکمیل آن حدود یک ماه زمان برد. بنا به اعلام زاریک، این زمان شامل حدود سه هفته تعمیر و پیکربندی مجدد به منظور متناسب ساختن اجزا در درون این دستگاه بوده است.


منبع :

تبلیغات