‫3Dracers با قابلیت طراحی، تنظیم و رقابت خودروهای چاپ سه بعدی‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫3Dracers با قابلیت طراحی، تنظیم و رقابت خودروهای چاپ سه بعدی‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫3Dracers با قابلیت طراحی، تنظیم و رقابت خودروهای چاپ سه بعدی‬
,Arduino,3D Printing,Toys,[categoriy]

آکاایران: ‫3Dracers با قابلیت طراحی، تنظیم و رقابت خودروهای چاپ سه بعدی‬

آکاایران: یک بازی جدید مسابقه‌ای، پلی میان دنیاهای دیجیتال و واقعی به وجود آورده است. 3DRacers با استفاده از تکنولوژی چاپ سه‌بعدی، بخش‌های الکترونیک Arduino و کنترل اسمارت‌فون، می‌تواند لذت زیادی را برای افراد فراهم آورد. کاربران می‌توانند خودروی مورد نظر خود را طراحی کرده، آنها با به صورت سه‌بعدی در خانه یا به وسیله‌ی هاب‌های 3D چاپ کنند و عملکرد آنها را از طریق یک برنامه‌ی موبایل تنظیم نمایند.

,Arduino,3D Printing,Toys,[categoriy]
,Arduino,3D Printing,Toys,[categoriy]

به گزارش آکاایران: 3DRacers، درواقع فقط خودروهای کنترل شونده به وسیله‌ی بلوتوث هستند. کاربران می‌توانند بخش عمده‌ای از خودروهای مورد نظر خود را با استفاده از ابزار آنلاین ارائه شده از سوی بیش از صدهزار طراح، ایجاد کرده و یک نمونه‌ی کاملا اختصاصی و جدید از خودروها را بسازند.

,Arduino,3D Printing,Toys,[categoriy]

هنگامی که کاربر خودروی مورد نظر خود را طراحی کرد، می‌تواند با دانلود فایل .SLT، آن را با استفاده از یک پرینتر سه‌بعدی خانگی چاپ کرده یا طرح خود را به یکی از شبکه‌های هاب سه‌بعدی مکان‌های چاپ سه‌بعدی ارسال و نمونه‌ی ساخته شده‌ی آن را پس از مدتی دریافت کند.

,Arduino,3D Printing,Toys,[categoriy]

خودروها مجهز به مدار بورد Arduino هستند که قابل برنامه‌ریزی با اتصال USB می‌باشد. این بورد قادر به کنترل دو موتور و سه سرومکانیزم است. بورد اشاره شده دارای LED جاگذاری شده، یک گیرنده/فرستنده‌ی مادون قرمز، شارژر باتری و یک آشکارساز موقعیت/گیت می‌باشد. بورد به اندازه‌ی کافی کوچک طراحی شده و در مصرف سوخت هم خوب عمل می‌کند.

کاربران می‌توانند با استفاده از یک برنامه‌ی موبایل iOS یا اندروید به کنترل خودروها بپردازند یا از یک کنترلر جداگانه که آن هم قابل پرینت سه‌بعدی است، استفاده کنند. در حال حاضر 1000 نفر می‌توانند همزمان با هم بازی کرده، اگرچه از نظر منطقی وجود این تعداد بازیکن می‌تواند مشکل‌آفرین باشد. طبق گزارش‌ها، باتری‌ هر خودرو می‌تواند تا سی دقیقه دوام داشته باشد.

,Arduino,3D Printing,Toys,[categoriy]

کاربران می‌توانند در حالت sim با یکدیگر رقابت کنند که از استاندارهای مسابقات شبیه‌سازی است. همچنین حالت battle نیز وجود دارد که در آن بازیکنان باید به خودروهای یکدیگر آسیب مجازی وارد کرده و هر یک مجهز به قدرت‌ها و سلاح‌های متنوع می‌باشند. امکان استفاده از خودروها بر روی سطوحی مانند فرش‌ها تقویت شده با چاپ سه‌بعدی یا عناصر کاغذی هم وجود دارد.


منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله ‫3Dracers با قابلیت طراحی، تنظیم و رقابت خودروهای چاپ سه بعدی‬ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تنظیمات نمایش فیلم سه بعدی در کامپیوتر

‫3Dracers با قابلیت طراحی، تنظیم و رقابت خودروهای چاپ سه بعدی‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات