‫دوچرخه رانی گروهی در درون خانه با استفاده از سیستم VRide Multi‬

آکاایران: ‫دوچرخه رانی گروهی در درون خانه با استفاده از سیستم VRide Multi‬

آکاایران: اگر تمایل به ورزش کردن خارج از خانه در فصل زمستان را ندارید، می‌توانید از سیستم‌های Zwift یا ebove استفاده کنید. هر دو سیستم اشاره شده به کاربران اجازه‌ی راندن مجازی بر روی جاده‌ها یا زمین‌های انیمیشنی را می‌دهند، در عین اینکه سایر دوچرخه‌سواران هم می‌توانند از طریق اینترنت در قالب آواتار به آنها ملحق شوند. اما شاید این صحنه‌های کامپیوتری برای القا کردن حس ورزش کافی نباشد. در این صورت، کاربران می‌توانند از VeloReality VRide Multi استفاده کرده و لذت بیشتری ببرند. این سیستم هم شبیه به سایر سیستم‌های چندبازیکنی است، اما از تصاویر ویدئویی واقعی HD در جاده‌های مختلف سراسر جهان استفاده می‌نماید.

به گزارش آکاایران: دوچرخه‌سواران برای استفاده از VRide Multi، نیاز به ترینر سازگار با ANT+ در کنار یک کامپیوتر ویندوزی دارند. آنها همچنین باید نرم‌افزار رایگان VRide را به همراه ویدئوهایی از مکان‌ جاده‌های مورد نظر خود دانلود کنند، قابل ذکر است که این ویدئوها هر کدام دارای قیمت تقریبا 11 دلار هستند. علاوه بر ایت، یک اشتراک ماهانه‌ با قیمت حدود 5-10 دلار مورد نیاز خواهد بود.

‫دوچرخه رانی گروهی در درون خانه با استفاده از سیستم VRide Multi‬

به محض بارگذاری یکی از ویدئوها، کاربران نمایی از جاده را از دیدگاه دوچرخه‌سوار مشاهده خواهند کرد. سرعت هر صحنه با توجه به سرعت پدال زدن کاربر هماهنگ است. اگر ترینر کاربر از تابع پشتیبانی کند، مقاومت پدال‌زنی همچنین قابل تغییر برای تطابق با پستی و بلندی‌های مجازی روی جاده است.

کاربران می‌توانند ابتدا به نقشه‌ی جهان روی نرم‌افزار نگاه کرده که نشان دهنده‌ی مکان‌های مورداستفاده‌ی سایر کاربران VRide Multi است. سپس اگر دارای ویدئوهای آن مکان‌ها باشند، می‌توانند آنها را بارگذاری کرده و درست در همان جاده‌ای که کاربر مورد نظرشان قرار دارد، پدال بزنند. نام آن شخص به همراه آواتار وی بر روی نمایشگر ظاهر می‌شود و همچنین سرعت و مکان وی بر روی جاده نیز نشان داده خواهد شد.

‫دوچرخه رانی گروهی در درون خانه با استفاده از سیستم VRide Multi‬

نسخه‌ی ساده و آفلاین این سیستم چندین سال پیش ارائه شد و اکنون VeloReality شصت ویدئو از جاده‌های معروف جهان را تحت پوشش قرار داده است. با این حال، جنبه‌ی چند بازیکنی این نسخه به تازگی معرفی شده و تا ماه سپتامبر در مرحله‌ی بتا قرار دارد. افرادی که علاقمند به استفاده از این نسخه هستند، سه ویدئوی رایگان را دریافت خواهند کرد و همچنین در این مدت نیاز به پرداخت حق اشتراک ماهانه ندارند.


منبع :

تبلیغات