‫بازی هوش مصنوعی ماژولار Anki Overdrive‬

آکاایران: ‫بازی هوش مصنوعی ماژولار Anki Overdrive‬

آکاایران: Anki از جدیدترین نسخه‌ی بازی خودروهای مسابقه‌ای رباتیک کنترل شونده با اسمارت‌فون، رونمایی کرده است. Anki Overdrive بر اساس نسخه‌ی قبل Anki Drive و افزودن پیست‌های ماژولار و بهبود طراحی خودروها، ویژگی‌های جدید AI برای رقابت، و حالات گیم‌پلی اضافی، ساخته شده است.

به گزارش آکاایران: Anki Overdrive این بار دارای بخش‌های ماژولار بیشتر است که می‌توان از آنها برای ساخت پیست‌های سفارشی استفاده کرد. قطعات انعطاف‌پذیر با استفاده از آهنرباها به یکدیگر قفل شده و ده بخش در کیت اولیه وجود دارند که برای ساخت هشت پیست مختلف کافی می‌باشند. بخش‌های اضافی از جمله پرش‌ها و تقاطع‌ها به طور جداگانه در دسترس قرار خواهند گرفت.

‫بازی هوش مصنوعی ماژولار Anki Overdrive‬

خودروها نیز در طراحی دستخوش ارتقا شده، اگرچه هنوز هم می‌توان از خودروهای قدیمی‌تر در مسیرهای جدید پس از آپدیت نرم‌افزاری استفاده کرد. هر خودرو قابل کنترل با ویژگی‌های هوش مصنوعی متمایز هستند که دارای مهارت‌هایی رانندگی، رفتارها و کاربرد سلاح‌های مجازی خاص خود هستند. آنها همچنین قادر به یادگیری لایه‌های مسیرهای جدید ساخته شده بوده و با گذشت زمان دارای عملکرد بهتری بر روی این مسیرها خواهند شد.

کاربران همچنان باید از اسمارت‌فون‌ها یا تبلت‌ها برای کنترل خودروهایشان استفاده کرده و دستگاه‌های iOS یا اندرویدی آنها با اپلیکیشن Anki Overdrive که در آینده ارائه می‌شود، مورد پشتیبانی قرار می‌گیرد. تعدادی حالت گیم‌پلی جدید هم به بازی افزوده شده تا تجربه‌ی بازی ویدئویی مانند بیشتری را بیافزاید. در حالت Arcade، کاربران می‌توانند با یکدیگر و یا با کامپیوتر مسابقه دهند، درحالیکه حالت Campaign آنها را وادار به شکست دادن گروهی از فرماندهان برای باز کردن قفل دستاوردها و چالش‌ها می‌کند.

‫بازی هوش مصنوعی ماژولار Anki Overdrive‬

Anki Overdrive از ماه سپتامبر در قالب کیت اولیه (شامل دو خودرو، یک شارژر چهار خودرو، ده قطعه مسیر و دو انشعاب) با قیمت 150 دلار در دسترس قرار خواهد گرفت. پک‌های گسترده و لوازم جانبی این بازی، هر کدام دارای قیمت‌های بین 10 تا 30 دلار هستند.


منبع :

تبلیغات