‫دستگاه بازی CyberPower Trinity با طراحی سه پره ای‬

آکاایران: ‫دستگاه بازی CyberPower Trinity با طراحی سه پره ای‬

آکاایران: دستگاه بازی جدید CyberPower با نام Trinity، یکی از عجیب‌ترین سیستم‌های طراحی شده می‌باشد. این سیستم به سه پره مجهز شده که هر یک جایگاه پردازنده، کارت گرافیک و فضای ذخیره‌سازی می‌باشند.

‫دستگاه بازی CyberPower Trinity با طراحی سه پره ای‬

به گزارش آکاایران: اولین بخش این دستگاه عجیب می‌تواند با یک مادربورد مینی ITX مجهز شود و به این ترتیب سازگاری با پردازنده‌های هر دو نوع اینتل و AMD به وجود آید. فضایی برای تعبیه‌ی رم 16 گیگابایت DDR3 و پشتیبانی از سیستم خنک‌سازی مایع 120 میلی‌متری در این دستگاه وجود دارند. اما پره‌ی دوم جایگاهی برای منبع قدرت دستگاه، دو HHD و تا سه SSD و یک درایو نوری می‌باشد.

بخش نهایی جهت تعبیه‌ی پردازنده گرافیکی طراحی شده که از کارت‌های اندازه کامل ازجمله سری پیشرفته‌ی AMD Radeon R9 و Nvidia GeForce GTX Titan X پشتیبانی می‌نماید. همچنین در این قسمت برای قرار دادن SSDها اضافی نیز جایگاهی وجود دارد.

‫دستگاه بازی CyberPower Trinity با طراحی سه پره ای‬

بر اساس اعلام CyberPower، طراحی نامتعارف Trinity امکان تعبیه‌ی سیستم‌های خنک‌سازی بهتر را نسبت به تنظیمات معمولی به کاربران می‌دهد و جریان هوای بهتری نیز میان بخش‌ها داخلی بدین شکل جریان دارد. این کیس از فولاد ساخته شده و 4.5 کیلوگرم وزن دارد.

قیمت این دستگاه از 5 دلار آغاز می‌شود. پیکربندی پایه آن با پردازنده‌ی AMD A10، هشت گیگابایت رم و پردازنده گرافیکی GTX 750 Ti GPU انویدیا جیفورس با ترکیب HDD/SSD، همراه است. انتظار می‌رود عرضه‌ی این دستگاه از اوایل ماه می آغاز شود.


منبع :

تبلیغات