‫عرضه ی انحصاری Black Ops 3 Beta برای پلی استیشن 4 به مدت پنج روز‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫عرضه ی انحصاری Black Ops 3 Beta برای پلی استیشن 4 به مدت پنج روز‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,game,call of duty,[categoriy]

آکاایران: ‫عرضه ی انحصاری Black Ops 3 Beta برای پلی استیشن 4 به مدت پنج روز‬

آکاایران: علاقمندان به بازی Call of Duty در سراسر جهان منتظر نسخه‌ی بتای چندنفره‌ی آن هستند و در صورت داشتن پلی‌استیشن 4 خبرهای خوبی برایشان در راه است. در کامیک‌کان سندیگو اینطور اعلام شد که نسخه‌ی بتای Call of Duty: Black Ops 3 به مدت پنج روز به طور انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر می‌شود.

به گزارش آکاایران: طبق گزارش‌ها این پنج روز از نوزدهم آگوست آغاز شده و تا 23م این ماه ادامه خواهد داشت. به این ترتیب مالکین پلی استیشن 4 زودتر از ایکس باکس وان می‌توانند به اجرای این بازی بپردازند. البته هنوز زمان دسترسی کاربران ایکس باکس وان و کامپیوترها به این نسخه از بازی اعلام نشده است.

,game,call of duty,[categoriy]

علاقمندان به دریافت نسخه‌ی بتای Black Ops 3 باید یک کپی از بازی را پیش سفارش داده و تنها پس از آن می‌توانند به این بازی دسترسی داشته باشند.

Call of Duty: Black Ops 3، قرار است از ششم نوامبر امسال برای کنسول‌های بازی پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس 360 و کامپیوتر منتشر شود.

منبع :

‫عرضه ی انحصاری Black Ops 3 Beta برای پلی استیشن 4 به مدت پنج روز‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات