‫کنترلر جدیدی برای PS4 با قابلیت شبیه سازی تنظیمات بازی در کامپیوتر‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫کنترلر جدیدی برای PS4 با قابلیت شبیه سازی تنظیمات بازی در کامپیوتر‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫کنترلر جدیدی برای PS4 با قابلیت شبیه سازی تنظیمات بازی در کامپیوتر‬
,PlayStation 3, Keypad, Mouse,[categoriy]

آکاایران: ‫کنترلر جدیدی برای PS4 با قابلیت شبیه سازی تنظیمات بازی در کامپیوتر‬

آکاایران: درحالیکه PS4 و ایکس‌باکس وان سطح کیفیت بصری بازی‌های کنسول را بالا برده‌اند، علاقمندان به بازی‌های کامپیوتری معتقدند فقدان ورودی کیبورد و ماوس آن سیستم‌ها را هیچ‌گاه همتراز با بازی‌های کامپیوتری به خصوص در بخش بازی‌های تیراندازی نخواهد کرد. اما این شرایط اکنون فرق کرده است. Tactical Assault Commander 4، یک رویکرد کنترلی جدید از Hori است که با هدف ایجاد کنترل بازی‌های کامپیوتری برای پلی‌استیشن 3 و 4 طراحی شده است.

,PlayStation 3, Keypad, Mouse,[categoriy]

به گزارش آکاایران: این محصول که به طور رسمی از سوی سونی تایید شده، برتر از تمامی کنترلرهایی است که تا به حال عرضه شده‌اند. این محصول شامل یک D-pad استاندارد و یک کلید اختصاصی می‌باشد و تمامی بخش‌های آن قابل برنامه‌ریزی است، به این ترتیب می‌توانید کلیدهای مختلف را بر اساس تمایل خود به توابع خاصی اختصاص دهید.

,PlayStation 3, Keypad, Mouse,[categoriy]

درست مانند کنترلر Dualshock 4 استاندارد، محصول جدید نیز دارای یک تاچ‌پد است که در بالای بخش کیبورد آن تعبیه شده است. نور پس‌زمینه از ویژگی‌های کیبورد آن بوده و به این ترتیب شبیه به تنظیمات بازی کامپیوتری می‌باشد. ماوس این محصول از طریق USB به کیبورد آن متصل شده و کیپد نیز به کنسول متصل می‌شود.

,PlayStation 3, Keypad, Mouse,[categoriy]

در نمایشگاه E3 نیز مایکروسافت به معرفی کنترلر Xbox Elite Controller اقدام کرد و درست هفته‌ی گذشته Phil Spencer ایکس‌باکس در توییتر معرفی شد و اعلام شده که کمپانی مایکروسافت در حال کار بر روی یک کیبورد و ماوس پشتیبانی کننده از ایکس‌باکس وان است. همچنین، Steam Controller والو نیز دارای دو ترک‌پد دایره‌ای می‌باشد و هدف آن باطراحی دقت ماوس است.

کنترلرهای Tactical Assault Commander 4 از اوایل ماه اکتبر با قیمت 86 پوند (134 دلار) عرضه خواهند شد.


منبع :

‫کنترلر جدیدی برای PS4 با قابلیت شبیه سازی تنظیمات بازی در کامپیوتر‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات