loading...
‫ماجراهای یک موتورسوار؛ معرفی بازی Traffic Rider‬

آکاایران: ‫ماجراهای یک موتورسوار؛ معرفی بازی Traffic Rider‬

آکاایران: اگر طرفدار پر و پا قرص بازی های موتورسواری هستید، امروز روز شماست. سازنده بازی محبوب Traffic Racer با عنوان جدیدش، سطح بازی های مسابقه ای بی پایان در موبایل را چند درجه ارتقا داده. در Traffic Rider می توانید یک موتورسواری ناب را در زاویه اول شخص و در دنیایی وسیع و پویا تجربه کنید.

به گزارش آکاایران: Traffic Rider واقعا نیازی به تعریف و تمجید ندارد. از تصاویر پیداست که با یک بازی فوق العاده خوش ساخت و پرجزئیات مواجهیم. تیم SK Games در طراحی گرافیکی بازی سنگ تمام گذاشته و چنان دنیای پویایی خلق کرده که در کمتر بازی موبایلی دیده بودیم.

بیش از بیست موتور سیکلت از کلاس های مختلف به دقت طراحی شده اند که می توانید کنترل آنها را از زاویه اول شخص در جاده های بی پایان بازی بدست بگیرید.

‫ماجراهای یک موتورسوار؛ معرفی بازی Traffic Rider‬

انیمیشن های نرم و صد البته زاویه اول شخص Traffic Rider، حس سرعت را به خوبی به شما منتقل می کند. آب و هوای بازی هم پویاست، و تیم SK Games چرخه روز و شب را هم در بازی پیاده کرده تا موقع راندن موتورها حسی نزدیک به واقعیت داشته باشید.

Traffic Rider یک بازی مأموریتی است و در هر کدام باید هدف خاصی را دنبال کنید. مثلا امتیاز مشخصی کسب کنید، تک چرخ بزنید یا به سرعتی که بازی برایتان تعیین کرده برسید.

‫ماجراهای یک موتورسوار؛ معرفی بازی Traffic Rider‬

هر چند مأموریت ها چندان عمیق نیستند، و جاده بازی هم یک جاده بدون پیچ و خم و طولانیست، Traffic Rider به خاطر جزئیات گرافیکی بسیار خوبش تا مدت ها می تواند انتخاب اول شما برای سرگرمی باشد.

این بازی موتورسواری خوش ساخت برای پلتفرم iOS منتشر شده و احتمالا در آینده ای نزدیک باید انتظار عرضه نسخه اندرویدی آن را هم داشته باشیم.

دانلود رایگان Traffic Rider از اپ استور

منبع :

تبلیغات