اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

‫کیبورد QWERTY Chatpad برای ایکس باکس وان‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫کیبورد QWERTY Chatpad برای ایکس باکس وان‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,microsoft,gamescom,QWERTY Chatpad,[categoriy]

آکاایران: ‫کیبورد QWERTY Chatpad برای ایکس باکس وان‬

آکاایران: تایپ پیام‌های طولانی با استفاده از یک کنسول بازی می‌تواند آزاردهنده باشد، زیرا جوی‌استیک‌ها درواقع برای تایپ پیام و متن طراحی نشده‌اند. قطعا باید شیوه‌ی بهتر و ساده‌تر برای این کار در کنار لذت بردن از توابع مختلف کنسول‌ها وجود داشته باشد. مایکروسافت رویکردی را در این زمینه ارائه داده است، یک چت‌پد QWERTY کامل برای ایکس‌باکس وان.

به گزارش آکاایران: مایکروسافت طی رویداد گیمزکام، از چت‌پد ایکس‌باکس که مجهز به یک کیبورد کامل QWERTY است برای تجربه‌ی تایپ لذت‌بخش رونمایی کرده است. یک ردیف عدد نیز بالای این کیبورد تعبیه شده و تمامی کلیدهای استاندارد کیبوردها نیز در این صفحه کلید وجود دارند.

,microsoft,gamescom,QWERTY Chatpad,[categoriy]

اما چت‌پد فراتر از ارائه‌ی نوشتن سریع یک پیام برای کاربر استفاده دارد. از این کیبورد می‌توان برای ورود کدها، جستجو برای بازی‌ها و برنامه‌ها نیز استفاده کرد. یک جک استریو برای هدست‌های بازی در آن وجود دارد و این کیبورد همچنین مجهز به کنترل صوتی می‌باشد.

دو کلید قابل برنامه‌ریزی جدید بر روی چت‌پد ایکس‌باکس دیده می‌شود که می‌توان از آنها برای دسترسی به ویژگی‌هایی مانند اسکرین‌شات‌ها، Game DVR و مواردی از این دست استفاده کرد.

چت‌پد ایکس‌باکس سازگار با تمامی کنترلر‌های ایکس‌باکس وان می‌باشد و به خوبی در کنار ویندوز 10 نیز اجرا می‌شود. قیمت آن 34.99 دلار است و از امروز برای پیش‌خرید آماده می‌باشد. عرضه‌ی این محصول برای سوم نوامبر 2015 برنامه‌ریزی شده است.


منبع :

‫کیبورد QWERTY Chatpad برای ایکس باکس وان‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات