loading...

رونمایی اینتل

رونمایی اینتل

آکاایران: ‫رونمایی اینتل از پردازنده های نسل ششم i5 و i7 برای بازی خورها‬

آکاایران: اگر از گیمرهای حرفه‌ای هستید و همواره در پی جدیدترین سخت‌افزارهای بازی هستید، احتمالا از دو عرضه‌‌ی دو پردازنده‌ی جدید اینتل خوشحال خواهید شد. این پردازنده‌ها شامل نسل ششم Core i5 و i7 جدید اینتل می‌باشند که بر اساس اعلام کمپانی به طور خاص برای گیمرها طراحی شده‌اند.

به گزارش آکاایران: این تراشه‌های جدید در گیمزکام معرفی شدند. با Core i5-6600K شروع می‌کنیم، این پردازنده دارای کلاک 3.5GHz می‌باشد درحالیکه کلاک پردازنده‌ی Core i7-6700K با سرعت بیشتر 4GHz است، و هر دو مدل از نوع چهارهسته‌ای هستند.

رونمایی اینتل

با این حال اینتل اعلام کرده که به دلیل استفاده از میکرومعماری‌ جدید، ممکن است این تراشه‌ها با مادربورد فعلی شما تطابق نداشته باشند. برای بهره‌بری از مزیت این تراشه‌های جدید باید از مادربوردی استفاده کنید که دارای یک سوکت آزاد LGA1151 CPU باشد.

رونمایی اینتل

از نظر قیمت، پردازنده‌ی Core i5-6600K از سوی اینتل 243 دلار اعلام شد. قیمت 350 دلار نیز برای Core i7-6700K در نظر گرفته شده است. توجه داشته باشید که این پردازنده‌ها برای گیمرهای دسکتاپ است، اما آن دسته از گیمرهایی که بر روی لپ‌تاپ‌ها به بازی می‌پردازند، به زودی نسل ششم پردازنده‌ها را با واژه‌ی K خواهند دید که تا اواخر سال جاری عرضه می‌شوند.


منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تبلیغات