‫معرفی قهرمانی با نام لوسیو در بازی Overwatch بلیزارد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫معرفی قهرمانی با نام لوسیو در بازی Overwatch بلیزارد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫معرفی قهرمانی با نام لوسیو در بازی Overwatch بلیزارد‬
,game,overwatch,[categoriy]

آکاایران: ‫معرفی قهرمانی با نام لوسیو در بازی Overwatch بلیزارد‬

آکاایران: هنوز زمان رسمی برای انتشار بازی تیراندازی آینده‌ی Overwatch بلیزارد اعلام نشده است. اما اخیرا طراحان مجموعه بلیزارد، قهرمان جدیدی را در قالب Lúcio Correia dos Santos یا با نام مختصر Lúcio برای این بازی معرفی کرده‌اند.

,game,overwatch,[categoriy]

به گزارش آکاایران: بر اساس اعلام بلیزارد، لوسیو قرار است نقش یک قهرمان پشتیبان را بازی کند، به این معنا که اگر نمی‌خواهید فرد اصلی گروه خود در کشتن قهرمانان دشمن باشید، لوسیو می‌تواند قهرمان و کاراکتر مناسب شما باشد. ظاهرا توانایی و قدرت وی بیشتر مبتنی بر صوت است.

,game,overwatch,[categoriy]

لوسیو همچنین می‌تواند خود و گروه خود را با پخش نوعی موسیقی نیرو بخشد. این نیرو و انرژی شامل افزایش سرعت خود و گروهش و همچنین کمک به بازیابی سلامت می‌باشد. توانایی‌های صوتی وی همچنین به لوسیو امکان ایجاد پوششی را برای خود و هم‌گروهی‌هایش می‌دهد، بنابراین همانطور که اشاره شد نقش این قهرمان بیشتر حالت پشتیبانی دارد.

,game,overwatch,[categoriy]

لوسیو اولین قهرمان جدیدی نیست که بلیزارد از زمان اعلام بازی معرفی کرده است. ماه گذشته این مجموعه به معرفی قهرمانی با نام Soldier: 76 اقدام نمود. انتظار می‌رود نسخه‌ی بتای Overwatch به زودی عرضه شود (شایعات از فصل پاییز خبر می‌دهند).


منبع :

‫معرفی قهرمانی با نام لوسیو در بازی Overwatch بلیزارد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات