loading...
‫۵۹۰۰ دلار برای دایناسورهای Jurassic World ؟‬

آکاایران: ‫۵۹۰۰ دلار برای دایناسورهای Jurassic World ؟‬

آکاایران: فیسال شوگای هفت ساله فهمید حافظه قوی همیشه هم خوب نیست. این کودک هفت ساله رمز اپل آیدی پدر خود را به طور مخفیانه بخاطر سپرده و مبلغ ۵۹۰۰ دلار جهت خرید دایناسور در Jurassic World هزینه کرد!

به گزارش آکاایران: فیسال که با آیپد پدر خود بازی میکرده، طی 65 تراکنش از طریق اپل بین تاریخ ۱۳ دسامبر تا ۱۸ دسامبر، مبلغ ۵۹۰۰ دلار صرف خرید دایناسور های مختلف و به روز رسانی این بازی کرده و اعتراف می‎کند که نمی‎دانسته پول هایی که خرج این دایناسور های مجازی کرده، پول واقعی بوده است.

پدر فیسال، محمد ۳۲ ساله که صاحب یک فروشگاه فرش است؛ وقتی تصمیم داشت مبلغی را به یکی از تامین کنندگان خود پرداخت کند متوجه این تراکنش‎ها شد. او می‎گوید:” من ۳۲ سال دارم، چرا اپل فکر میکند من باید هزاران دلار برای خرید دایناسور و آپگرید یک بازی بپردازم؟” او همچنین از اینکه چرا از طرف اپل ایمیلی برای تایید این تراکنش ها دریافت نکرد شاکی بود.

در ابتدا اپل از بازگرداندن این مبلغ امتناع کرد، اما محمد گفت این پول را برای خرید هدیه کریسمس فرزندش احتیاج دارد که باعث شد تمام مبلغ ۵۹۰۰ دلار کاملا به محمد بازگردانده شود.

در آخر باید اشاره کنم که اگر دستگاه خود را برای بازی در اختیار فرزندتان قرار می‎دهید، حتما فعالیت های او را تحت نظر بگیرید و مطمئن شوید که به اطلاعات مالی یا پسورد شما دسترسی ندارد که مشکلی مشابه محمد برای شما به وجود نیاید.

منبع :

تبلیغات