‫تایید انتشار بازی Lara Croft GO در بیست وهفتم آگوست‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫تایید انتشار بازی Lara Croft GO در بیست وهفتم آگوست‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫تایید انتشار بازی Lara Croft GO در بیست وهفتم آگوست‬
,game,lara craft go,[categoriy]

آکاایران: ‫تایید انتشار بازی Lara Croft GO در بیست وهفتم آگوست‬

آکاایران: چند ماه پیش مجموعه‌ی اسکوئر انیکس از انتشار بازی Lara Croft GO خبر داد. این بازی از نوع بازی‌های پازل نوبتی می‌باشد که بر بازی‌های Tomb Raider مبتنی بوده و لارا کرافت کاراکتر اصلی آن به شمار می‌رود. اما زمان دقیق انتشار این بازی تا به امروز مشخص نشده بود.

,game,lara craft go,[categoriy]
,game,lara craft go,[categoriy]

به گزارش آکاایران: بر اساس گزارش‌های اسکوئر انیکس، بازی Lara Croft GO در بیست‌وهفتم ماه آگوست انتشار می‌یابد، از این رو تنها چند هفته با دسترسی به آن فاصله داریم. سبک و گرافیک بازی یادآورد بازی Hirman Go است، اما باید توجه داشت که توسعه‌دهندگان این بازی مشابه هستند، از این رو شباهت آنها چیز عجیبی نیست.

,game,lara craft go,[categoriy]

هنوز اطلاعات زیادی در مورد این عنوان مطح نشده، اما در توصیف آن اینطور آمده است: "ویرانه‌های تمدن باستانی را کاوش کنید، رازهای مخفی آن را کشف کرده و با چالش‌های مهلک روبه‌رو شوید تا از افسانه‌ی ملکه‌ی ونوم پرده بردارید." از سوی این استودیو بازی همچنین نقل شده است: " در یک همکاری نزدیک با Crystal Dynamics، ما به دلیل بازگردانی عشق نوستالژی خود، یک قهرمان زن با نام لارا کرافت، هیجان زیادی داریم."

منبع :

‫تایید انتشار بازی Lara Croft GO در بیست وهفتم آگوست‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات