‫رونمایی ایسوس از یک مانیتور مخصوص بازی جدید‬

آکاایران: ‫رونمایی ایسوس از یک مانیتور مخصوص بازی جدید‬

آکاایران: اگر از گیمرهای حرفه‌ای باشید، احتمالا از تکنولوژی‌های متفاوت مورد استفاده در ساخت مانیتورهای مخصوص بازی‌ها اطلاع دارید. مانیتورهای بازی معمولا دارای زمان پاسخ سریع‌تری هستند. اکنون اگر به دنبال یک مانیتور مناسب بازی می‌گردید، ایسوس مدلی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

‫رونمایی ایسوس از یک مانیتور مخصوص بازی جدید‬

به گزارش آکاایران: این کمپانی اخیرا مانیتور جدیدی را در قالب ASUS MG278Q معرفی کرده که یکی از ویژگی‌های کلیدی آن همراهی این مانیتور با تکنولوژی AMD FreeSync می‌باشد. مانیتور جدید ایسوس به رفرش‌ریت 144Hz مجهز است. برای اطلاع آن دسته از افرادی که با FreeSync آشنایی ندارند، باید گفت وظیفه‌ی این ویژگی درواقع همگام‌سازی رفرش‌ریت مانتیورها به منظور جلوگیری از گسیختگی نمایشگرهای کوچک تا حد ممکن می‌باشد.

‫رونمایی ایسوس از یک مانیتور مخصوص بازی جدید‬

این تکنولوژی منجر به نمایش روان‌تری خواهد شد. از سوی کمپانی ایسوس اینگونه اعلام شده است: " ASUS MG278Q برای اجرای بازی‌های طولانی طراحی شده است. این مانیتور مجهز به تکنولوژی نور آبی فوق پایین ایسوس است که تابش نور آبی را تا 70% کاهش می‌دهد و دارای چهار فیلتر نور آبی مختلف است که از منوی جدید مجازی نمایشگر به راحتی قابل دسترسی می‌باشند. تکنولوژی ضد لرزش نیز از میزان لرزش صفحه نمایش جهت نشان دادن بهتر بازی‌ها می‌کاهد."

‫رونمایی ایسوس از یک مانیتور مخصوص بازی جدید‬

این مانیتور با پورت‌هایی مانند یک پورت DisplayPort 1.2، دو پورت HDMI، DVI دو لینک، یک جک گوشی و پورت‌های USB 3.0 همراه است.

بر اساس اعلام ایسوس، این مانیتور از ماه سپتامبر برای فروش آماده است اما هنوز به قیمت آن اشاره نشده است.


منبع :

تبلیغات