‫کنسول بعدی نینتندو بدون دیسک درایو‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫کنسول بعدی نینتندو بدون دیسک درایو‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫کنسول بعدی نینتندو بدون دیسک درایو‬
,Nintendo, Games, Console,[categoriy]

آکاایران: ‫کنسول بعدی نینتندو بدون دیسک درایو‬

آکاایران: از سوی کمپانی نینتندو، گزارش‌هایی مبنی بر تولید یک کنسول بازی بدون دیسک درایو منتشر شده که بسیاری را امیدوار به انتشار NX کرده است.

به گزارش آکاایران: در گزارش‌های نینتندو چنین آمده است:

"سیستم نمونه شامل یک درایو هارددیسک داخلی که به ذخیره‌سازی یک برنامه یا اطلاعات می‌پردازد، یک واحد ارتباط برای ارسال/دریافت یک برنامه یا اطلاعات از طریق شبکه، و یک پردازنده برای اجرای برنامه‌ی ذخیره شده در هارددیسک و پردازش بازی، است."

,Nintendo, Games, Console,[categoriy]

اما بخش جالب این گزارش اشاره به عدم وجود دیسک درایو می‌باشد: "سیستم نمونه با درایو دیسک نوری برای خواندن یک برنامه یا اطلاعات از یک دیسک نوری، مجهز نشده است."

این دستگاه احتمالا بدون رسانه‌ی فیزیکی نیز عرضه نخواهد شد. یکی از احتمالات، وجود اسلات کارت حافظه در آن است و به این ترتیب شاید گیمرها بتوانند از بازی‌های ذخیره شده روی برخی از انواع SD کارت‌ها استفاده کنند. همچنین این سیستم با کنترلری همراه خواهد بود که دارای یک واحد نمایشگر است، بسیار شبیه به گیم‌پد Nintendo Wii U.

اما به طور کلی این طرح تنها حق امتیازی برای کمپانی نینتندو است. بسیاری از شرکت‌ها حق امتیازهای زیادی را در طول تاریخشان بدست آورده‌ که تنها بخشی از آنها به واقعیت تبدیل شده‌اند.


منبع :

‫کنسول بعدی نینتندو بدون دیسک درایو‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات