‫Apple TV جدید، جایگزینی برای کنسول های بازی‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫Apple TV جدید، جایگزینی برای کنسول های بازی‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫Apple TV جدید، جایگزینی برای کنسول های بازی‬
,4-inch iphone, Apple, apple tv,[categoriy]

آکاایران: ‫Apple TV جدید، جایگزینی برای کنسول های بازی‬

آکاایران: رقیب بعدی PS4 و ایکس‌باکس وان احتمالا نینتندو و کنسول جدید NX آن نخواهد بود. بلکه شاید اپل با سخت‌افزار نسل بعد Apple TV بتواند این قرعه را به نام خود کند.

به گزارش آکاایران: Apple TV بعدی در روز چهارشنبه معرفی خواهد شد و اپل در ساخت این دستگاه بر بازی‌ها توجه زیادی داشته است. این حرکت می‌تواند تغییرات زیادی را در دنیای کنسول‌های بازی به وجود آورد.

اپل همواره با انتشار یک نسل جدید از سخت‌افزارها، شگفتی‌آفرین بوده است. حرکت این کمپانی در افزودن بازی‌های کنسول مانند به Apple TV ارزش زیادی دارد، زیرا این کمپانی تا به حال در همه‌ی زمینه‌ها به جز بازی مهارت لازم را کسب کرده است.

,4-inch iphone, Apple, apple tv,[categoriy]

قیمت Apple TV جدید حدود 150 دلار تخمین زده شده که بسیار ارزان‌تر از PS4 یا Xbox One می‌باشد. اما همین قیمت سوالی را مطرح می‌کند: سخت‌افزارهای قرار گرفته در درون این دستگاه قادر به چه کارهایی و توانایی‌هایی می‌باشند؟ اما قطعا این دستگاه دارای رزولوشن و ویژگی‌های بهتری از اسمارت‌فون‌ها است و به این ترتیب شاید مورد توجه کاربران قرار گیرد.

همه چیز فردا با معرفی رسمی Apple TV از سوی کمپانی اپل مشخص خواهد شد.


منبع :

‫Apple TV جدید، جایگزینی برای کنسول های بازی‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات