اخبار اکاایران

‫معرفی یک کامپیوتر جدید و قدرتمند مخصوص بازی از سوی ایسوس‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫معرفی یک کامپیوتر جدید و قدرتمند مخصوص بازی از سوی ایسوس‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫معرفی یک کامپیوتر جدید و قدرتمند مخصوص بازی از سوی ایسوس‬
,PC,Computer,gaming PC,[categoriy]

آکاایران: ‫معرفی یک کامپیوتر جدید و قدرتمند مخصوص بازی از سوی ایسوس‬

آکاایران: کمپانی ایسوس از یک دستگاه بازی جدید پرده‌برداری کرده که به منظور ارتقای عملکرد محصول پیش طراحی شده است. G11 یک کامپیوتر کامل با پردازنده‌ی Core i7-6700 اینتل که بخشی از خط تولید جدید Skylake است، می‌باشد و از محدوده‌ای از پردازنده‌های گرافیکی قدرتمند انویدیا جیفورس تا مدل GTX 980 بهره می‌برد.

,PC,Computer,gaming PC,[categoriy]

به گزارش آکاایران: با نگاهی دقیق‌تر به درون این کیس هوشمند، یک درایو حالت جامد M.2 PCIe 3.0 x4 که چهاربرابر سریع‌تر از SATA SSDها است را در کنار DDR4 SDRAM که ارائه دهنده عملکرد بهتر می‌باشد و USB 3.1 نسل دوم می‌بینیم. ظاهر این کیس بسیار جذاب طراحی شده و با طرح مشکی و قرمز ایسوس پوشیده است.

,PC,Computer,gaming PC,[categoriy]

ایسوس این دستگاه را با ابزار بازی Aegis II بسته‌بندی کرده که بهترین تجربه‌ی ممکن را در حین اجرای هر بازی در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. این دستگاه همچنین با یک کیبورد بازی چیکلت با نور پس‌زمینه سازگاری دارد.

ایسوس هنوز زمان عرضه یا قیمت این کامپیوتر قدرتمند را اعلام نکرده است.

منبع :

‫معرفی یک کامپیوتر جدید و قدرتمند مخصوص بازی از سوی ایسوس‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات