loading...
رزولوشن بازی

آکاایران: ‫انتشار اطلاعاتی از رزولوشن بازی Halo 5‬

آکاایران: اگر یک گیمر حرفه‌ای باشید، از عنوان بعدی سری هیلو که توسط 343 Industries ساخته می‌شود و از ماه آینده انتشار می‌یابد، خبر دارید. پیش از این تاریخ، توسعه‌دهنده‌ی این بازی اقدام به انتشار جزئیاتی در مورد گرافیک آن کرده است.

رزولوشن بازی

به گزارش آکاایران: مدتی‌ست این خبر منتشر شده که 343 Industries قصد دارد بازی Halo 5: Guardians را با فریم‌ریت ثابت 60fps عرضه کند. با این حال این بازی حداقل همیشه نمی‌تواند به رزولوشن 1080p برسد.

به منظور ثابت نگه داشتن فریم‌ریت، گروه سازنده از یک سیستم رزولوشن تصاعدی جدید استفاده کرده که به صورت دینامیک و پویا رزولوشن را بر اساس نوع نمایشگر مقیاس‌بندی می‌نماید. این بدان معناست که در اغلب بخش‌های گیم‌پلی به رزولوشن کامل 1080p دست خواهید یافت، اما زمانی که شرایط شدیدتر شده و افکت‌های بصری زیادی در حال اجرا باشند، رزولوشن کمی افت پیدا می‌کند.

رزولوشن بازی

درحالیکه مشخصات FPS و رزولوشن توجه زیادی را به خود جلب کرده، گیمرهای معمولی به این بخش‌ها توجه زیادی نمی‌کنند. تا به حال کاربران زیادی در بازی‌های ایکس‌باکس وان از رزولوشن 720p یا 0p استفاده کرده و همچنان از بازی‌ها لذت برده‌اند.

گذشته از خبرهای رزولوشن، توسعه‌دهنده‌ی هیلو همچنین خبر ایجاد پیشرفت‌هایی را در مدل‌های روشنایی و مواد درون بازی داده است.

رزولوشن بازی

بازی Halo 5: Guardians قرار است از 27م ماه اکتبر برای ایکس‌باکس وان عرضه شود.


منبع :

تبلیغات