‫فقدان حالت کمپین بازی انفرادی برای نسخه ی کنسول های قدیمی تر Call Of Duty‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫فقدان حالت کمپین بازی انفرادی برای نسخه ی کنسول های قدیمی تر Call Of Duty‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫فقدان حالت کمپین بازی انفرادی برای نسخه ی کنسول های قدیمی تر Call Of Duty‬
,game,call of duty,[categoriy]

آکاایران: ‫فقدان حالت کمپین بازی انفرادی برای نسخه ی کنسول های قدیمی تر Call Of Duty‬

آکاایران: کنسول‌های نسل فعلی مانند Sony PS4 و Xbox One مدتی‌ست در دنیای کنسول‌های بازی وجود دارند و بازی‌های برتر و جدید برای این دستگاه‌ها انتشار می‌یابند مانند بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain اگرچه کنسول‌های نسل قدیمی‌تر مانند ایکس‌باکس 360 و PS3 نیز قادر به اجرای این بازی‌ها هستند. این عبارت را می‌توان برای سری بازی‌های Call of Duty نیز اعلام کرد. با این حال در پست جدید انجمن Call of Duty آمده است که شرایط برای نسخه‌های نسل قبل این بازی چندان عالی نیست، به طوریکه این بازی در نسخه‌های کمپین بازی انفرادی عرضه نخواهد شد.

,game,call of duty,[categoriy]

به گزارش آکاایران: در این پست اشاره شده است: "دامنه‌ی طراحی بازی‌های مشارکتی 1-4 نفره این بازی که برای نسخه‌های PS4، ایکس‌باکس وان و کامپیوتری منتشر شده نمی‌تواند به خوبی با سخت‌افزارهای قدیمی سازگاری داشته باشد. نسخه‌های پلی‌استیشن 3 و ایکس‌باکس 360 شامل حالت‌های چندنفره و “Zombies” هستند اما به حالت کمپین مجهز نخواهند بود."

,game,call of duty,[categoriy]

به عبارت دیگر، کنسول‌های قدیمی‌تر سخت‌افزار لازم برای اجرای تمامی ویژگی‌های نسخه‌های کنسول‌های نسل حاضر را ندارند، اما حداقل انتشار این بازی برای کنسول‌های قدیمی‌تر نیز یک امتیاز مثبت به شمار می‌رود.


منبع :

‫فقدان حالت کمپین بازی انفرادی برای نسخه ی کنسول های قدیمی تر Call Of Duty‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات