‫صندلی VRgo برای ناوبری هندزفری واقعیت مجازی‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫صندلی VRgo برای ناوبری هندزفری واقعیت مجازی‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

,Virtual Reality, VR, Input Device,[categoriy]

آکاایران: ‫صندلی VRgo برای ناوبری هندزفری واقعیت مجازی

آکاایران: هدست‌های پیشرفته و محتویات جدید، وعده‌ی دنیای مجازی جذابی را داده است، اما کنترل حرکات در حین حضور در این دنیا بخش مهمی از پازل واقعیت مجازی است. درحالیکه کنترلرهای دستی ابزارهای مفیدی به شمار می‌روند، شرکتی یک رویکرد جدید را ارائه داده است. VRgo یک دستگاه ورودی جدید به شمار می‌رود که کاربر را از طریق تنظیمات واقعیت مجازی حرکت می‌دهد.

,Virtual Reality, VR, Input Device,[categoriy]

به گزارش آکاایران: با سنسورهای سفارشی و بلوتوث 4.0، صندلی VRgo یک چارپایه‌ی منحنی‌ست که بیشتر شبیه به یک جوی استیک مجازی برای بازی VR بکار می‌رود، با هر بازی از طریق یک کیبورد یا ورودی جوی‌پد ارتباط برقرار می‌نماید. تولیدکنندگان این صندلی اعلام کرده‌اند این صندلی برای گرفتن حرکاات طبیعی بدن و تفسیر آنها به حرکات مجازی طراحی شده است.

,Virtual Reality, VR, Input Device,[categoriy]
,Virtual Reality, VR, Input Device,[categoriy]

به این ترتیب برای مثال خم شدن به سمت جلو، کاراکتر بازی را به همین سمت حرکت می‌دهد. همین ویژگی برای جهت‌های دیگر نیز اعمال شده و بر روی این صندلی می‌تواند چرخش کامل 360 درجه‌ای داشت. چرخش به سمت چپ و راست، تیراندازی به سمت دشمن تفسیر می‌شود. تولیدکنندگان VRgo امیدوارند این دستگاه بتواند به حل یکی از مشکلات قابل توجه‌ی VR، مشکل حرکتی، کمک نماید. VRgo دارای محدوده‌ی انالوگ است به این ترتیب با خمیدگی بیشتر کاراکتر بازی سریع‌تر در جهت مورد نظر حرکت می‌کند.

,Virtual Reality, VR, Input Device,[categoriy]

VRgo با وزن چهار کیلوگرم و اندازه نه چندان بزرگتر از یک صندلی اداری، به صورت فشرده و قابل حمل طراحی شده است. این صندلی توسط پورت micro USB شارژ شده و همچنین‌ می‌تواند به صورت وایرلس عمل کند و باتری آن نیز طبق گزارش‌ها پنج ساعت عمر می‌نماید.

,Virtual Reality, VR, Input Device,[categoriy]

VRgo همچنین می‌تواند به عنوان یک فضای نگهداری برای هدست، کابل‌ها، هدفون‌ها و هر شی دیگری به کار رود. کمپین کیک استارتر برای این دستگاه از سوم نوامبر آغاز شده و تولیدکنندگان در حال جمع‌اوری بودجه‌ی لازم برای تولید انبوه این صندلی واقعیت مجازی هستند.


منبع :

‫صندلی VRgo برای ناوبری هندزفری واقعیت مجازی‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات