‫تایید خبر پشتیبانی از ریموت پلی PS4 در مک و کامپیوترهای شخصی از سوی سونی‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫تایید خبر پشتیبانی از ریموت پلی PS4 در مک و کامپیوترهای شخصی از سوی سونی‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫تایید خبر پشتیبانی از ریموت پلی PS4 در مک و کامپیوترهای شخصی از سوی سونی‬
,Sony, PC, Streaming,[categoriy]

آکاایران: ‫تایید خبر پشتیبانی از ریموت پلی PS4 در مک و کامپیوترهای شخصی از سوی سونی‬

آکاایران: شرکت سونی خبر گسترش قابلیت اجرای ریموت پلی‌استیشن 4 را تایید کرد و به این ترتیب کاربران اجازه‌ی پخش بازی‌های خود را در کامپیوترهای شخصی و مک نیز دارند. این قابلیت با اپلیکیشنی که قابلیت‌های مشابه را برای کاربران PC تامین می‌کند، ارائه می‌شود.

,Sony, PC, Streaming,[categoriy]

به گزارش آکاایران: رئیس کمپانی سونی، شوهی یوشیدا در توییتر اعلام کرد: "برخی در مورد قابلیت اجرای ریموت بر روی PC می‌پرسند و باید بگویم بله ما در حال کار بر روی برنامه‌ی رسمی برای PC/Mac هستیم."

سونی هنوز خبری در مورد قیمت یا زمان انتشار این قابلیت نداده، اما بنا به گزارش‌ها این اتفاق به زودی رخ خواهد داد.

,Sony, PC, Streaming,[categoriy]

قابلیت Remote Play پلی‌استیشن 4 پیش از این امکان اجرای بازی‌ها را بر روی کنسول پرتابل PS Vita به کاربران داد، اما نیاز به خرید ابزار جانبی و فقدان کلیدهای شانه‌ای ثانویه در ویتا، مانع از محبوبیت زیاد این طرح شد و سونی را از گسترش این قابلیت به کنسول‌های بزرگ‌تر منصرف کرد. تمایل جدید سونی به Remote Play می‌تواند در پاسخ به قابلیت اخیر مایکروسافت منبی بر اجرای بازی‌های از کنسول ایکس‌باکس وان در کامپیوترهای ویندوز 10 باشد.


منبع :

‫تایید خبر پشتیبانی از ریموت پلی PS4 در مک و کامپیوترهای شخصی از سوی سونی‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات