‫بازگشت به استفاده از بازی های کارتریجی و رترو با سیستم بازی Coleco‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫بازگشت به استفاده از بازی های کارتریجی و رترو با سیستم بازی Coleco‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫بازگشت به استفاده از بازی های کارتریجی و رترو با سیستم بازی Coleco‬
,Retro, Video Games,[categoriy]

آکاایران: ‫بازگشت به استفاده از بازی های کارتریجی و رترو با سیستم بازی Coleco‬

آکاایران: اگر از کودکان دهه‌ی هشتاد میلادی بوده باشید، احتمالا سیستم خانگی بازی ویدئویی ColecoVision را تجربه کرده‌اید. در حال حاضر برای یافتن این دستگاه به جای گشتن در بخش اشیای قدیمی سایت eBay، به زودی می‌تواند ستاپ جدید Coleco را خریداری کنید. این پلتفرم که Chameleon نامیده شده، به بازی‌های قدیمی و همچنین عناوین جدید توجه دارد.

,Retro, Video Games,[categoriy]

به گزارش آکاایران: برخلاف سیستم فعلی ColecoVision Flashback که محدود به بازی‌های داخلی می‌باشد، Coleco Chameleon از کارتریج قدیمی پلاگ و پلی قرار گرفته درون محفظه‌ی تاشو استفاده می‌کند. هنور سازگاری این محصول با کارتریج‌ بازی‌های ColecoVision اصلی مشخص نشده است.

,Retro, Video Games,[categoriy]

کاربران با این دستگاه می‌توانند از بازی‌های کلاسیک یا بازی‌های جدید در فرمت‌های 8، 16 و 32 بیتی استفاده کنند.

Chameleon اولین نمایش خود را در Toy Fair 2016 نیویورک در فوریه‌ی آینده خواهد داشت. هنوز مشخصات قیمت و زمان عرضه‌ی آن اعلام نشده است.


منبع :

‫بازگشت به استفاده از بازی های کارتریجی و رترو با سیستم بازی Coleco‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات