‫سرورهای EA در آستانه ی سال نوی میلادی از کار افتادند‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫سرورهای EA در آستانه ی سال نوی میلادی از کار افتادند‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫سرورهای EA در آستانه ی سال نوی میلادی از کار افتادند‬
,بازی آنلاین,[categoriy]

آکاایران: ‫سرورهای EA در آستانه ی سال نوی میلادی از کار افتادند‬

آکاایران: سرورهای آنلاین شرکت الکترونیک آرتز در آستانه‌ی سال نوی میلادی با مشکل مواجه شده‌اند و این موضوع باعث شده تا کاربران تجربه‌ی خوبی از بخش آنلاین بازی‌های خودشان نداشته باشند.

به گزارش آکاایران: هر ساله در آستانه‌ی کریسمس و سال نوی میلادی شبکه‌های کنسول‌های بازی مانند «ایکس‌باکس لایو» (Xbox Live) و «شبکه‌ی پلی‌استیشن» (PlayStation Network) به دلیل استقبال زیاد کاربران با مشکلاتی روبرو می‌شوند و برخی از کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس 360، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن3 و پلی‌استیشن4 نمی‌توانند بازی کنند. این مشکل امسال برای سرورهای شرکت EA‌ رخ داده است. استقبال بازی‌کننده‌ها از بازی‌های آنلاین این شرکت باعث شده که سرورها با فشار زیادی مواجه شوند.

البته مدتی پیش گروهی از هکرها به نام Lizard به ایکس‌باکس لایو، شبکه‌ی پلی‌استیشن و حتی سرورهای بازی Minecraft در شبکه‌ی استیم حمله کرده بودند. این حمله باعث شد که شرکت‌های سونی و مایکروسافت زیر ساخت‌های خودشان را تقویت کنند تا حمله‌ی هکرها لطمه‌ای به بازی‌کننده‌ها وارد نکنند.

در حال حاضر مشخص نشده که مشکلات به وجود آمده برای سرورهای شرکت الکترونیک آرتز به چه دلیل بوده و آیا گروه Lizard باعث آن بوده یا خیر؛ اما بسیاری از بازی‌کننده‌ها در زمان آنلاین بازی کردن عنوان‌هایی مانند Madden NFL 16، Star Wars: Battlefront و Titanfall با مشکل مواجه می‌شوند. شرکت EA‌ برای مشکلات به وجود آمده از کاربران معذرت خواهی کرده و گفته به‌زودی مشکلات را برطرف خواهد کرد.

,بازی آنلاین,[categoriy]

بازی Star Wars: Battlefront که مدتی پیش از سوی EA‌ راهی بازار شد


منبع :

‫سرورهای EA در آستانه ی سال نوی میلادی از کار افتادند‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات