loading...
‫Rise of the Tomb Raider تا کمتر از یک ماه دیگر برای کامپیوتر می آید‬

آکاایران: ‫Rise of the Tomb Raider تا کمتر از یک ماه دیگر برای کامپیوتر می آید‬

آکاایران: عرضه‌ی جدیدترین شماره از مجموعه بازی‌های «توم ریدر» با داستان‌های زیادی همراه بود. این بازی که در ابتدا قرار بود برای تمام پلتفرم‌های بازی عرضه شود، از سوی مایکروسافت به عنوان یک بازی انحصاری برای کنسول‌های ایکس‌باکس خریداری شد. با این حال، شرکت اسکوئرانیکس که می‌دانست بازی احتمالا روی یک پلتفرم برای‌اش سودی ندارد، بازی را برای مدت زمان خاصی به انحصار ایکس‌باکس وان درآورد.

به گزارش آکاایران: در حال حاضر یکی دو ماه است که Rise of the Tomb Raider برای کنسول ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس۳۶۰ عرضه شده است. بازی هم‌چنین یکی از بهترین عناوین امسال است؛ طوری که می‌توانید اسم آن را در لیست‌های متعددی که سایت‌ها و نشریات از بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۵ منتشر کرده‌اند پیدا کنید. شرکت اسکوئرانیکس، تهیه‌کننده‌ی بازی Rise of the Tomb Raider، گفته بود که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بازی را اوایل سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه خواهند کرد. این طور که به نظر می‌رسد، منظور آن‌ها از “اوایل سال ۲۰۱۶”، اولین ماه سال بوده است.

روشگاه استیم اخیرا نسخه‌ی رایانه‌های شخصی Rise of the Tomb Raider را با تاریخ عرضه‌ی ژانویه ۲۰۱۶ روی فروشگاه قرار داده است. چند روزی هم بیشتر تا ژانویه‌ی ۲۰۱۶ نمانده، یعنی ممکن است حتی تا همین چند روز آینده بازی برای رایانه‌های شخصی عرضه شود.

اگر می‌خواهید Rise of the Tomb Raider را برای رایانه‌های شخصی پیش‌خرید کنید، به صفحه‌اش روی استیم بروید.

قرار است بازی روی پلی‌استیشن۴ هم عرضه شود، اما عرضه‌ی این نسخه‌ی بازی تا تعطیلات کریسمس سال آینده‌ی میلادی به عقب افتاده است.


منبع :

تبلیغات