‫بازی جدید سازندگان ماینکرفت، ماه آینده عرضه می شود‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫بازی جدید سازندگان ماینکرفت، ماه آینده عرضه می شود‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫بازی جدید سازندگان ماینکرفت، ماه آینده عرضه می شود‬
,Cobalt ,Mojang کبالت, کوبالت,[categoriy]

آکاایران: ‫بازی جدید سازندگان ماینکرفت، ماه آینده عرضه می شود‬

آکاایران: شاید ماینکرفت بزرگ ترین و شناخته شده ترین محصول استودیوی سوئدی Mojang باشد، اما نبوغ دیگر توسعه دهندگان این شرکت را می توان در بازی های دیگری نیز مشاهده کرد. کوبالت، پس از ماینکرفت و اسکرولز، سومین بازی بزرگ Mojang است که ماه آینده قرار است عرضه شود.

به گزارش آکاایران: کوبالت سبک خاصی دارد و در کلام نمی توان جنب و جوش و هیجان آن را توصیف کرد. با این حال، می توان گفت که جدیدترین ساخته Mojang، یک شوتر و پلتفرمر دو بعدی است که بازی با رنگ ها در آن نقش مهمی را بازی می کند.

این بازی در تاریخ 2 فوریه برابر با 13 بهمن با قیمت 20 دلار، برای پی سی، اکس باکس وان و اکس باکس 360 عرضه خواهد شد. کوبالت دارای بخش تک نفره و همچنین بخش های چالشی است که زنده ماندن و کسب امتیاز در آن ها حرف اول را می زند. حالت آنلاین و آفلاین محلی برای تمامی بخش های چند نفره نیز امکان پذیر است.

استودیو Mojang در سال 2014 توسط مایکروسافت با مبلغ 2.5 میلیارد دلار خریداری شد. این خرید، شامل تمامی متعلقات این استودیو از جمله بازی پرطرفدار ماینکرفت و دیگر عناوین در دست ساخت، نظیر کوبالت بود.

منبع :

‫بازی جدید سازندگان ماینکرفت، ماه آینده عرضه می شود‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات