‫لِگوی فضایی 7500 قطعه ای‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫لِگوی فضایی 7500 قطعه ای‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫لِگوی فضایی 7500 قطعه ای‬
,لگو,[categoriy]

آکاایران: ‫لِگوی فضایی 7500 قطعه ای‬

آکاایران: یک کیت لِگوی «فالکون هزاره» می‌تواند جذابیت زیادی در یک فروشگاه اسباب‌بازی داشته باشد، ولی این نمونه از مشهورترین جنگنده کورلیایی در کهکشان، فراتر از چیزی است که بتوان نام آن را یک «اسباب‌بازی» گذاشت. این «فالکون» که توسط هانس چارنر (Hannes Tscharner) ساخته شده، بر اساس نسخه‌ای از این جنگنده است که در فیلم جدید جنگ ستارگان با عنوان «نیرو برمی‌خیزد» ظاهر شده است. این مدل لگو، متشکل از ۷۵۰۰ قطعه مختلف است، وزنی نزدیک به ۱۰ کیلوگرم دارد و طول، عرض و ارتفاع آن به ترتیب برابر ۸۱۳، ۵۳۳ و ۱۷۸ میلی‌متر هستند. این در حالی است که کیت رسمی این جنگنده فضایی در lego.com با مبلغ ۱۵۰ دلار به فروش می‌رسد. همچنین این کیت تعداد ۱۳۲۹ قطعه دارد، طول آن ۴۵۷ میلی‌متر است و عرض و ارتفاع آن به ترتیب، برابر ۳۰۵ و ۱۲۷ میلی‌متر هستند.

,لگو,[categoriy]

به گزارش آکاایران: استفاده از یک فریم داخلی برای استحکام ساختمان این سفینه فضایی، به این معناست که در آن چیزی به عنوان طراحی داخلی وجود ندارد. با این حال، چراغ‌های نورانی و برجک‌های انفجاری در آن به چشم می‌خورند. همچنین این جنگنده دارای یک کابین با جزئیات برای قرارگیری ۴ سرنشین است که این سرنشینان می‌توانند کسانی مانند «رِی»، «فین»، «هان سولو» و «چوباکا» باشند.

,لگو,[categoriy]
,لگو,[categoriy]
,لگو,[categoriy]

به گفته سازنده این کیت، مراحل ساخت آن به مدت یک سال از شروع طراحی تا تکمیل پروژه زمان برده است. البته در صفحه Flickr آقای «چارنر» وسایل سفارشی دیگری از مجموعه جنگ ستارگان مانند یک «جاوا سند کرالر» و همین‌طور، تصاویری از «فالکون» دیده می‌شوند.

,لگو,[categoriy]
,لگو,[categoriy]


منبع :

‫لِگوی فضایی 7500 قطعه ای‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات