اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

‫دار و دسته ماشین بازها؛ معرفی بازی Torque Burnout‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫دار و دسته ماشین بازها؛ معرفی بازی Torque Burnout‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫دار و دسته ماشین بازها؛ معرفی بازی Torque Burnout‬
,Torque Burnout ,بازی های مسابقه ای ,دانلود اپلیکیشن اندروید ,[categoriy]

آکاایران: ‫دار و دسته ماشین بازها؛ معرفی بازی Torque Burnout‬

آکاایران: اگر از بین تمام جذابیت های رانندگی، دریفت کردن و تماشای دود داغ بلند شده از لاستیک بخش محبوب شماست، Torque Burnout را از دست ندهید. این بازی رانندگی مبتنی بر حرکات نمایشی تقریبا سه ماه پیش برای پلتفرم iOS منتشر شد، و حالا امروز نوبت به اندرویدی ها رسیده تا تبحرشان را در دریفت کشیدن و تیکاف کردن در رقابت های امتیازی بازی به نمایش بگذارند.

به گزارش آکاایران: در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

در Torque Burnout خبری از مسابقه در جاده های صاف و طولانی نیست و چیزی به اسم خط پایان در آن نمی بینید. زمان و امتیاز، ملاک رتبه بندی در مسابقات حرکات نمایشی Torque Burnout هستند و برنده رقابت در آن کسی است که در زمان محدود، دریفت های زیباتر و طولانی تری انجام دهد.

,Torque Burnout ,بازی های مسابقه ای ,دانلود اپلیکیشن اندروید ,[categoriy]

گاهی اوقات در بازی باید دریفت هایتان را هدفدار کنید. مثلا با دریفت دقیق میله های بولینگ را به زمین بیندازید و یا یک توپ بادی بزرگ را به سمت دروازه شوت کنید.

برای دریفت های بهتر، به ماشین های قوی تر نیاز دارید و خوشبختانه امکانات کاملی برای تیونینگ و دستکاری قدرت ماشین ها در بازی فراهم شده. تنوع ماشین ها هم اگرچه چندان بالا نیست، اما تقریبا از هر کلاس خودرویی در بازی یک نمونه را می بینید.

,Torque Burnout ,بازی های مسابقه ای ,دانلود اپلیکیشن اندروید ,[categoriy]

برای کنترل ماشین، چند دکمه لمسی در پایین صفحه در اختیار دارید که یکی برای گاز، یکی برای ترمز و یک جفت هم برای چرخش فرمان در نظر گرفته شده. جالب اینجاست که برای تسلط بیشتر در دریفت، دو دکمه برای دستی کشیدن در سمت راست و چپ تصویر قرار گرفته تا در لحظه مناسب بتوانید عکس العمل نشان دهید.

Torque Burnout گرافیک خوبی دارد، و سیستم کنترل نسبتا دقیقی در آن پیاده سازی شده، با این وجود بازی آنچنان که باید و شاید در انتقال حس سرعت موفق نیست. این مشکلی بوده که بسیاری از تست کنندگان بازی در نسخه iOS در آن اتفاق نظر داشته اند و هنوز هم در نسخه اندروید وجود دارد.

اما اگر بتوانید با کُندی نه چندان آزاردهنده بازی کنار بیایید، Torque Burnout با چالش ها و مأموریت های متنوعش مطمئنا می تواند گزینه خوبی برای سرگرمی تان باشد. این بازی را می توانید به رایگان در iOS و اندروید تجربه کنید.

در صورت بروز مشکل در دانلود از گوگل پلی (لینک دانلود از اپ استور)، مراجعه به این آدرس را برای دانلود فایل apk به شما توصیه می کنیم.

منبع :

‫دار و دسته ماشین بازها؛ معرفی بازی Torque Burnout‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات