‫عرضه فاینال فانتزی 15 در سال 2016 تایید شد‬

آکاایران: ‫عرضه فاینال فانتزی 15 در سال 2016 تایید شد‬

آکاایران: حقیقت دارد، بالاخره پس از یک دهه انتظار، فاینال فانتزی 15 قرار است در سال 2016 عرضه شود و این خبر از سوی هاجیمه تاباتا، کارگردان بازی تایید شد. پیش از این باور بر این بود که امکان عرضه بازی در سال 2016 وجود دارد اما تا به حال هیچ یک از توسعه دهندگان و یا ناشر بازی این مسئله را تایید نکرده بود.

به گزارش آکاایران: تاباتا در بیانیه ای گفت: «بالاخره فاینال فانتزی 15 را امسال، در 2016 عرضه می کنیم. در فازهای پیشین، توسعه بازی نیازمند خرد و قدرت بالا بود. با این حال، در فاز نهایی نیز اراده ای جدی لازم است.»

وی در ادامه می گوید که با شما عهد می بندم تا تک تک اعضای تیم، تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا بهترین های شان را در بازی بگنجانند و هر کاری لازم باشد انجام خواهیم داد تا فاینال فانتزی 15 تجربه ای خوشایند و جذاب باشد.

فاینال فانتزی 15 یا Final Fantasy XV ابتدا با نام Final Fantasy Versus XIII در سال 2006 معرفی شد. چند سال بعد نام آن به Final Fantasy XV تغییر یافت و به کنسول های نسل هشتم موکول شد. شخصیت ها، داستان و جهان بازی دست نخورده باقی ماند و فقط گرافیک و مکانیزم گیم پلی با استانداردهای روز مطابقت یافته است.

منبع :

تبلیغات