اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

‫مایکروسافت گزارش کاملی از سالی که با اکس باکس خود گذرانده اید ارائه می دهد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫مایکروسافت گزارش کاملی از سالی که با اکس باکس خود گذرانده اید ارائه می دهد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫مایکروسافت گزارش کاملی از سالی که با اکس باکس خود گذرانده اید ارائه می دهد‬
,اکس باکس ,اکس باکس وان ,ایکس باکس ,[categoriy]

آکاایران: ‫مایکروسافت گزارش کاملی از سالی که با اکس باکس خود گذرانده اید ارائه می دهد‬

آکاایران: گیمرها شوق و علاقه خاصی به کنسول های بازی شان دارند و از اینکه بدانند چقدر زمان صرف بودن با محبوب زندگی شان کرده اند لذت می برند. مایکروسافت برای آنکه به کاربران خود بگوید طی یک سالی که گذشت چقدر با کنسول خود بوده اند و از آن بهره برده اند، یک راه جالب پیش پای مان گذاشته است.

به گزارش آکاایران: شاید برای تان جالب باشد که بدانید چند ساعت هیلو 5 بازی کرده اید و چقدر در بخش آنلاین جذاب آن غرق شده اید، یا چندین ساعت در پیست های مختلف رانده اید و حتی چقدر از لوکاست ها را با اره برقی مارکوس فنیکس لت و پار کرده اید.

برای همه این ها، مایکروسافت یک صفحه جداگانه در وبسایت Xbox در نظر گرفته تا هر آنچه در سال 2015 رخ داده را در یک نگاه به شما نشان دهد. پس از ورود به حساب کاربری خودتان، انبوهی از اطلاعات در برابر شما قرار خواهد گرفت.

از میزان ساعاتی که آنلاین بازی کرده اید گرفته تا تعداد اچیومنت ها و گیمر اسکورهای دریافتی. جالب اینجاست که می توانید خودتان را با دوستان تان مقایسه کنید و ببینید دیگران چگونه این سال را پشت سر گذاشته اند. مایکروسافت در همین صفحه نوشته است که کاربران به ارزش 975 دلار طی این یک سال بازی رایگان دریافت کرده اند. برای گزارشی کامل تر در این زمینه، می توانید مقاله «تقابل دو سرویس پلی استیشن پلاس و اکس باکس لایو گلد» را مطالعه کنید.

منبع :

‫مایکروسافت گزارش کاملی از سالی که با اکس باکس خود گذرانده اید ارائه می دهد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات