‫معرفی بازی الکتریسیته؛ معمای لامپ ها‬

آکاایران: ‫معرفی بازی الکتریسیته؛ معمای لامپ ها‬

آکاایران: مشکلات و درگیری های زندگی روزمره، می توانند ذهن ما را به هم بریزند و افکارمان را آشفته کنند. اما همگی می دانیم که برای فرار از اثرات سوء این درگیری های ذهنی و نظم و ترتیب دادن به افکار، بازی ها خصوصا انواع فکری شان می توانند فوق العاده ظاهر شوند.

به گزارش آکاایران: بازی ایرانی الکتریسیته هم از این دست بازی هاست؛ یک عنوان فکری چالش برانگیز که در مراحلش باید برای روشن شدن لامپ ها، جریان برق را در مسیر صحیح به سمتشان هدایت کنید.

الکتریسیته گیم پلی ساده ای دارد. در هر مرحله چند خانه شش ضلعی می بینید که به غیر از خانه لامپ و خانه منبع برق، بقیه آنها حاوی سیم های هادی جریان هستند.

حالا باید در هر مرحله، شش ضلعی ها را طوری بچرخانید که بین لامپ و منبع برق، یک مدار الکتریکی درست شود یا به بیان ساده تر سیم کشی کار را انجام دهید.

‫معرفی بازی الکتریسیته؛ معمای لامپ ها‬

هر چه با تعداد چرخش و حرکت کمتری قال قضیه را بکنید، امتیازتان در آن مرحله بیشتر خواهد بود. مراحل اولیه بازی ساده اند؛ با بیشتر از سه چهار تا چند ضلعی بیشتر سر و کار ندارید و فقط باید یک لامپ را روشن کنید.

اما هر چه به مراحل بالاتری می رسید، هم چند ضلعی ها زیاد می شوند و هم معماری مدارتان پیچیده تر خواهد شد و باید برای حل معما فشار بیشتری به ذهنتان بیاورید.

نسخه رایگان الکتریسیته 60 مرحله دارد که بیشتر افراد می توانند از پس آنها بربیایند، اما بازی 140 مرحله دیگر هم دارد که باید با پرداخت 1500 تومان به صورت درون برنامه ای آزاد کنید که به مراتب سخت تر و چالش برانگیزترند.

الکتریسیته برای دستگاه های اندرویدی عرضه شده و می توانید آن را همین حالا از کافه بازار دانلود کنید و مهارتتان را در سیم کشی به چالش بکشید!

دانلود بازی الکتریسیته از کافه بازار

منبع :

تبلیغات