‫بازی فاینال فانتزی 15 در داستان سرایی از The Last of Us الهام گرفته است‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫بازی فاینال فانتزی 15 در داستان سرایی از The Last of Us الهام گرفته است‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای بازی ها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫بازی فاینال فانتزی 15 در داستان سرایی از The Last of Us الهام گرفته است‬
,Final Fantasy XV اسکوئر انیکس, فاینال فانتزی, فاینال فانتزی

آکاایران: ‫بازی فاینال فانتزی 15 در داستان سرایی از The Last of Us الهام گرفته است‬

آکاایران: همه ما سری فاینال فانتزی را با میان پرده های سینمایی، دیالوگ های طولانی و سبک منحصر به فرد آن می شناسیم. این ویژگی با وجود منتقدان خود به عنوان مهری در سری قلمداد می شود. اکنون به نظر می رسد که اسکوئر انیکس، سازنده و ناشر بازی، سعی در تغییر این رویه دارد.

به گزارش آکاایران: به گفته گفته تاباتا، کارگردان فاینال فانتزی 15، داستان سرایی بازی در طول گیم پلی صورت خواهد گرفت. وی در این رابطه گفت که لازم است تا داستان بازی، در خلال گیم پلی دنبال شود؛ همانند کاری که استودیوی ناتی داگ با عنوان The Last of Us خود به انجام رساند.

از حرف های تاباتا می توان این برداشت را کرد که بازی برای صدمه نزدن به ریتم خود، دارای میان پرده های طولانی زیادی نخواهد بود. با این وجود، باید همچنان منتظر انیمیشن و کات سین های معروف این شرکت باشیم.

فاینال فانتزی 15 برای انتشار در سال جاری روی پلتفرم های پلی استیشن 4 و اکس باکس وان برنامه ریزی شده است. در ماه مارس میلادی (برابر با اسفند یا فروردین) رویداد ویژه ای برای این عنوان تدارک دیده شده و تاریخ عرضه دقیقش در آن جا مشخص می شود.

منبع :

‫بازی فاینال فانتزی 15 در داستان سرایی از The Last of Us الهام گرفته است‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات