‫مدیرعامل گیم استاپ می گوید که هدست پلی استیشن به بهترین عناوین ممکن دسترسی دارد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫مدیرعامل گیم استاپ می گوید که هدست پلی استیشن به بهترین عناوین ممکن دسترسی دارد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫مدیرعامل گیم استاپ می گوید که هدست پلی استیشن به بهترین عناوین ممکن دسترسی دارد‬
,سونی, گیم استاپ, هدست پلی استیشن,[categoriy]

آکاایران: ‫مدیرعامل گیم استاپ می گوید که هدست پلی استیشن به بهترین عناوین ممکن دسترسی دارد‬

آکاایران: فروشگاه زنجیره ای گیم استاپ، به عنوان یکی از برترین خرده فروشی های فعال در حوزه بازی های ویدیویی، تلاش بسیار دارد تا خود را برای ورود تکنولوژی واقعیت مجازی به بازار آماده سازد. مدیر عامل این شرکت، پاول رینس، در سخنرانی کنفرانس ICR اخیر خود گفته که واقعیت مجازی «نقشی اساسی» در آینده خرده فروشی ها ایفا خواهد و هدست پلی استیشن در این میان، به بهترین عناوین ممکن دسترسی دارد.

به گزارش آکاایران: به عقیده رینس، مهم ترین مسئله از دیدگاه مخاطبان آن خواهد بود که هر یک از هدست ها هنگام عرضه به چه عناوینی دسترسی دارند؛ شواهد امر نیز نشان می دهد که سونی، بهترین عناوین ممکن را برای مخاطبان خود تدارک دیده است.

وی هم چنین اعتقاد دارد که سخت افزارها و تجهیزات جانبی مربوط به واقعیت مجازی، بخش عظیمی از بازار را به خود اختصاص خواهند داد و با امکاناتی نظیر دستکش ها و سنسورهای حرکتی، نظر طرفداران را به خود جلب خواهند کرد. بنابراین، عرضه واقعیت مجازی سودی بی نظیر برای خرده فروشان نیز رقم خواهد زد و شاید موفقیت های هنگام عرضه کنسول های نسل هشتمی نیز تکرار شود.

تا به امروز از میان سه هدست برتر واقعیت مجازی، تنها آکیلس ریفت است که قیمت 600 دلاری و زمان عرضه آن مشخص شده است. طبق آخرین اخبار، هدست وایو، محصول مشترک والو و اچ تی سی، در ماه فوریه (بهمن یا اسفند) به صورت پیش خرید در دسترس قرار خواهد گرفت. سونی نیز فعلا اطلاعات زیادی درباره هدست واقعیت مجازی خود منتشر ننموده است.

منبع :

‫مدیرعامل گیم استاپ می گوید که هدست پلی استیشن به بهترین عناوین ممکن دسترسی دارد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات