‫نسخه بتای بازی کامپیوتری Metal Gear Online آفلاین شد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫نسخه بتای بازی کامپیوتری Metal Gear Online آفلاین شد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫نسخه بتای بازی کامپیوتری Metal Gear Online آفلاین شد‬
,Metal Gear Online,Metal Gear Solid V: The Phantom Pain,بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain,[categoriy]

آکاایران: ‫نسخه بتای بازی کامپیوتری Metal Gear Online آفلاین شد‬

آکاایران: Metal Gear Online که در واقع بخش Multiplayer بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain به شمار می رود، یک ماه پس از عرضه موفق این بازی، برای کنسول های PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 و Xbox One در دسترس قرار گرفت اما پس از گذشت سه ماه در چند روز گذشته نیز، برای پلتفرم PC فعال شد. شرکت Konami که در روز گذشته نسخه ی بتای عنوان Metal Gear Online را برای پلتفرم PC در دسترس قرار داد اما پس از چند ساعت به دلیل مشکلات نامعلوم، این بازی آفلاین شد.

به گزارش آکاایران: یکی توسعه دهندگان این بازی در شبکه ی استیم، اعلام کرده است که آفلاین شدن Metal Gear Online به طور موقتی بوده و پس از رفع مشکلات آن فعال سازی و در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

متاسفانه در چند ماه گذشته برای شرکت کونامی، اتفاقات زیادی رخ داده است که می توان لغو ساخت بازی Silent Hills و قطع همکاری Hideo Kojima خالق سری MGS و پیوستن ایشان به کمپانی سونی را ذکر کرد که آینده ی شرکت کونامی و همچنین فرانچایز Metal Gear Solid را در حالت نامعلومی قرار داده است.

منبع :

‫نسخه بتای بازی کامپیوتری Metal Gear Online آفلاین شد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات