‫نسخه بتا Metal Gear Online چند ساعت پس از انتشار روی پی سی از دسترس خارج شد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫نسخه بتا Metal Gear Online چند ساعت پس از انتشار روی پی سی از دسترس خارج شد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫نسخه بتا Metal Gear Online چند ساعت پس از انتشار روی پی سی از دسترس خارج شد‬
,کوجیما, کونامی, متال گیر آنلاین,[categoriy]

آکاایران: ‫نسخه بتا Metal Gear Online چند ساعت پس از انتشار روی پی سی از دسترس خارج شد‬

آکاایران: در متال گیر سالید 5: فانتوم پین شاهد احیای دوباره متال گیر آنلاین بودیم؛ عنوانی چند نفره که دارندگان بازی اصلی قابلیت تجربه اش را به صورت رایگان داشتند.

به گزارش آکاایران: در ابتدا قرار بود تا عنوان یاد شده همزمان با انتشار آخرین قسمت متال گیر سالید در دسترس قرار بگیرد اما با یک ماه تاخیر برای کنسول ها عرضه شد. با این وجود، نسخه پی سی با تعویق های مختلفی که مواجه گشت دست بازیکنان این پلتفرم را خالی گذاشت.

چند روز پیش کونامی، ناشر بازی، در طی بیانیه ای رسما انتشار نسخه بتا متال گیر آنلاین را برای رایانه های شخصی تایید نمود و دارندگان پلتفرم مورد بحث می توانستند از طریق سرویس استیم آن را دریافت کنند. اما خوشحالی پی سی بازها چند ساعت بیشتر به طول نینجامید و نسخه بتا از دسترس خارج شد.

بنا بر ادعای شرکت نام برده، علت اصلی این امر وجود مشکلاتی بود که اجازه سوء استفاده به کاربران را می داد. هنوز جزییات دقیقی ارائه نشده ولی طبق گفته وب سایت کوتاکو، این مشکلات باعث می شد تا گیمرها پول رایگان در بازی دریافت کنند.

تاکنون کونامی، ناشر بازی، تاریخی برای در دسترس قرار گرفتن دوباره بتا مشخص نکرده ولی نسخه کامل متالگیر آنلاین برای عرضه در همین ماه برنامه ریزی شده بود. باید دید این مشکلات باز هم انتشار بازی را برای پلتفرم پی سی به تاخیر می اندازد یا خیر.

برای اطلاعات بیشتر، بهتر است بدانید که در گذشته نیز شاهد انتشار عنوانی چند نفره، با همین نام متال گیر آنلاین، برای برخی بازی های سری متال گیر سالید بودیم که در این بین می توان به متال گیر سالید 4 اشاره کرد.

منبع :

‫نسخه بتا Metal Gear Online چند ساعت پس از انتشار روی پی سی از دسترس خارج شد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات