‫جزئیات جدیدی از The Witness منتشر شد‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫جزئیات جدیدی از The Witness منتشر شد‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫جزئیات جدیدی از The Witness منتشر شد‬
,Braid ,The Witness برید, ویتنس,[categoriy]

آکاایران: ‫جزئیات جدیدی از The Witness منتشر شد‬

آکاایران: جاناتان بلو، بازی ساز خوش سابقه ای که سال ها پیش با عرضه بازی Braid برای خود شهرتی دست و پا کرد، حالا تا عرضه بازی جدیدش تنها چند روز فاصله دارد و بعید نیست که The Witness، همانند Braid بتواند موفقیتی جهانی کسب کند.

به گزارش آکاایران: این بازی، در تاریخ 26 ژانویه، برابر با 6 بهمن به بازار عرضه خواهد شد و به عنوان یک بازی مستقل که از سوی شرکت های بزرگی نظیر سونی، پشتیبانی تبلیغاتی شد، 40 دلار (30 پوند یا 47 یورو) قیمت گذاری شده است.

این عنوان همین حالا از طریق استیم برای پلتفرم پی سی قابل خریداری است و کاربران پلی استیشن 4 نیز می توانند با مراجعه به شبکه پلی استیشن نتوورک، نسبت به خرید بازی اقدام کنند. این بازی روی عر دو پلتفرم با رزولوشن 1080p و با نرخ فریم 60 اجرا خواهد شد و حل کردن 600 پازل آن، تقریبا 70 ساعت زمان لازم دارد.

The Witness یک بازی معمایی است که در جزیره ای زیبا روایت می شود. اخیرا لیست صداپیشگان این بازی اعلام شد که در میان آن ها، نام افرادی با سابقه از جمله اشلی جانسون، صداگذار الی در The Last of Us دیده می شود.

منبع :

‫جزئیات جدیدی از The Witness منتشر شد‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات