‫افتتاح اولین هتل مخصوص گیمرها در آمستردام‬

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ‫افتتاح اولین هتل مخصوص گیمرها در آمستردام‬ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

‫افتتاح اولین هتل مخصوص گیمرها در آمستردام‬
,هتل،بازی،گیمر,[categoriy]

آکاایران: ‫افتتاح اولین هتل مخصوص گیمرها در آمستردام‬

آکاایران: هفته‌ی گذشته اولین هتل مخصوص گیمرها در آمستردام، پایتخت کشور هلند، افتتاح شد. این هتل که «هتل آرکاد» (The Arcade Hotel) نام دارد، در نقطه‌ای به دور از مکان‌های توریستی و شلوغ آمستردام، در منطقه‌ی De Pijp واقع شده است. هدف تاسیس هتل آرکاد این است که از گیمرها پس از ماجراجویی در شهر پرهیاهوی آمستردام برای استراحت به این هتل بروند.

به گزارش آکاایران: درون تمام اتاق‌ها کنسول‌ها و بازی‌های قدیمی گذاشته شده، بدون اینکه هزینه‌ی اضافه‌ای از مشتری گرفته شود. همچنین در لابی کنسول‌هایی دستی وجود دارد که گیمرها می‌توانند با آنها بازی چند نفره انجام دهند. علاوه بر این، در لابی کنسول‌های بازی اشتراکی هم وجود دارد. یک کتابخانه‌ی کتاب‌های مصور کامیک‌بوک هم دوست‌داران داستان‌های کلاسیک DC و Dark Horse و دیگر خواندنی‌ها را سرگرم می‌کند.

«دنیل سالمانوویچ» (Daniel Salmanovich)، صاحب این هتل، می‌گوید او این هتل را به مکانی خاصی برای دوست‌داران بازی‌ تغییر شکل داده است. “من می‌خواستم مکانی بسازم که مسافران و گیمرها حس خوب و راحتی در آنجا داشته باشند، مثلا احساس کنند در خانه‌ی دوست‌شان هستند.” مسوولان هتل آرکاد می‌خواهند در چند سال آینده یک اتاق مخصوص بازی در هتل بسازند. همچنین در نظر دارند تعداد اتاق‌های آن را از ۳۶ به ۴۵ افزایش دهند.

اگر می‌خواهید بیشتر درباره‌ی هتل آرکاد بدانید، می‌توانید به وب‌سایت آن سر بزنید.

,هتل،بازی،گیمر,[categoriy]
,هتل،بازی،گیمر,[categoriy]
,هتل،بازی،گیمر,[categoriy]
,هتل،بازی،گیمر,[categoriy]


منبع :

‫افتتاح اولین هتل مخصوص گیمرها در آمستردام‬ گردآوری توسط بخش ترفند بازی، ترفندهای بازی، رمزهای بازی سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات